Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;
Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?
@zskk: Głównym składnikiem był pewnie aceton :D Działa wybitnie rozpuszczająco na wiele plastików.
Nie ma się co przejmować, kobiety zmywają tym lakier z paznokci.
Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;
Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?
@zskk: Jej się nie zdrapuje tylko leciutko zmywa wacikiem umoczonym w alkoholu.
A pasta do zębów nie wysycha? To już chyba lepiej kropelkę oliwy do maszyn.
Prowadzenie bloga działa wybitnie destrukcyjnie na mózg.
Taki mój wniosek po zajrzeniu na te kilka blogów którymi się kiedyś rajcowałem (tak, nudzi mi się).
The War of Mine - polska gra w której jesteśmy grupką cywilów w jakimś mieście, usiłujemy dożyć końca starć między wojskiem a separatystami. Głód, depresja, zima, bandyci i trudne wybory.
Gra na tą chwilę nadaje się do jednego pomyślnego przejścia i jest wtedy naprawę niezła, kolejne próby są nudne jak flaki z olejem.
@Volkh: właściwie to jest dopiero zalążek gry, spory i całkiem dobry ale ciągle trzeba to rozbudować i dopracować.
Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;
Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?
11 - 31 = -20
ZAKRZYWIAMY CZASOPRZESTRZEŃ
Kto jak nie ja? Kiedy jak nie dziś?
BANG BANG Dla wszystkich dziwki, koks i szampan! Wiecie co z tym zrobić, nie? Wszystko na mój koszt!
W pół roku okrążyliśmy Polskę, tj zrobiliśmy 3511km. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę zapału w nowym wyzwaniu. Kwestią do ustalenia pozostaje na jaki "równik" tym razem się porwiemy. Ze swojej strony proponuję odcinek między Przylądkiem Marroqui w Hiszpanii a mieściną Mehamn w Norwegii, przetniemy w ten sposób Europę,a co da odległość 5591km. Wołam osoby, które udzielały się w zakończonej edycji:
@Zauberlehrling @Panda @szarak @Jezor @Kuraito @duxet @akerro @zskk @Karramba @gethiox @zryty_beret
11 - 31 = -20
ZAKRZYWIAMY CZASOPRZESTRZEŃ
Kto jak nie ja? Kiedy jak nie dziś?
BANG BANG Dla wszystkich dziwki, koks i szampan! Wiecie co z tym zrobić, nie? Wszystko na mój koszt!
W pół roku okrążyliśmy Polskę, tj zrobiliśmy 3511km. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę zapału w nowym wyzwaniu. Kwestią do ustalenia pozostaje na jaki "równik" tym razem się porwiemy. Ze swojej strony proponuję odcinek między Przylądkiem Marroqui w Hiszpanii a mieściną Mehamn w Norwegii, przetniemy w ten sposób Europę,a co da odległość 5591km. Wołam osoby, które udzielały się w zakończonej edycji:
@Zauberlehrling @Panda @szarak @Jezor @Kuraito @duxet @akerro @zskk @Karramba @gethiox @zryty_beret
@shish: Nie jest poniekąd trafna. Jeśli podprowadziłbym bułeczki piekarzowi to by ich nie miał i by zbiedniał. Jeśli piracę grę której i tak bym nie kupił to twórcy nic nie tracą.
@shish: Właściwie to nie wiem skąd to się u mnie wzięło, mam głęboką awersję do kupowania gier komputerowych.
Wiesz jakie miałem dylematy z Wiedźminem? Niby chciałem zagrać, tą pozycję wypadało kupić, niby miałem kasę i nie był to problem ceny - ale kuźwa tego nie zrobiłem i w końcu dopiero w tym roku zagrałem jak go dali za darmo xD Po prostu tak mam. Bulwersowanie się o takie coś jest poniekąd śmieszne :P
PS: Oczywiście, w zimie ptakom z karmników ziarenka wyjadam :P
Wykop Axelio i film "hur! dur! sfałszowane wybory" - ojoooj... xD xD xD
Nawet Korwin się na tym umoczył xD
Nie rozumiem ludzi którzy popierają Biedronia a zwłaszcza agresywne promowanie zboczeń. Ja tego nie rozumiem jak może was nie obchodzić że agresywny zboczeniec w przeszłości głoszący wszem i wobec jak bardzo nienawidzi tego kraju, pełni w nim funkcję publiczną.
Jacy durni są ludzie...