borysses
g/pytanie

Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;

Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?

Karramba

@zskk: Głównym składnikiem był pewnie aceton :D Działa wybitnie rozpuszczająco na wiele plastików.
Nie ma się co przejmować, kobiety zmywają tym lakier z paznokci.

borysses
g/pytanie

Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;

Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?

Karramba

@zskk: Jej się nie zdrapuje tylko leciutko zmywa wacikiem umoczonym w alkoholu.

A pasta do zębów nie wysycha? To już chyba lepiej kropelkę oliwy do maszyn.

Karramba
g/Smuteczek

właśnie grałem sobie w WoT z pingiem 500+ lub nawet "Error"...

Karramba

@zskk: jednostronną strategię turową :(

Karramba
g/pogadachy

Prowadzenie bloga działa wybitnie destrukcyjnie na mózg.

Taki mój wniosek po zajrzeniu na te kilka blogów którymi się kiedyś rajcowałem (tak, nudzi mi się).

Karramba

@zryty_beret: więc niech będzie didn't happen

Karramba
g/Gry

The War of Mine - polska gra w której jesteśmy grupką cywilów w jakimś mieście, usiłujemy dożyć końca starć między wojskiem a separatystami. Głód, depresja, zima, bandyci i trudne wybory.

Gra na tą chwilę nadaje się do jednego pomyślnego przejścia i jest wtedy naprawę niezła, kolejne próby są nudne jak flaki z olejem.

Karramba

@Volkh: właściwie to jest dopiero zalążek gry, spory i całkiem dobry ale ciągle trzeba to rozbudować i dopracować.

borysses
g/pytanie

Kłerwah, składam latorośli kompa do grania. Rozlozylem wszystkie czesci oraz narzedzia zamontowałem płytę, stockowego coolera celnym kopem umiescilem w śmietniaczku, chwyciłem za znacznie wiekszego i o wiatraku o 120mm srednicy Scythe a tu sie okazało, że nie mam pasty termo ;__;

Co moge użyć zamiast? A moze zdrapać ta ze stoka?

Karramba

@borysses: a stockowy był taki zły :P

Prospero
g/RowerowyRównik

11 - 31 = -20
ZAKRZYWIAMY CZASOPRZESTRZEŃ
Kto jak nie ja? Kiedy jak nie dziś?
BANG BANG Dla wszystkich dziwki, koks i szampan! Wiecie co z tym zrobić, nie? Wszystko na mój koszt!
W pół roku okrążyliśmy Polskę, tj zrobiliśmy 3511km. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę zapału w nowym wyzwaniu. Kwestią do ustalenia pozostaje na jaki "równik" tym razem się porwiemy. Ze swojej strony proponuję odcinek między Przylądkiem Marroqui w Hiszpanii a mieściną Mehamn w Norwegii, przetniemy w ten sposób Europę,a co da odległość 5591km. Wołam osoby, które udzielały się w zakończonej edycji:
@Zauberlehrling @Panda @szarak @Jezor @Kuraito @duxet @akerro @zskk @Karramba @gethiox @zryty_beret

Karramba

@akerro: niestety mój prymitywny licznik idzie tylko do przodu

Prospero
g/RowerowyRównik

11 - 31 = -20
ZAKRZYWIAMY CZASOPRZESTRZEŃ
Kto jak nie ja? Kiedy jak nie dziś?
BANG BANG Dla wszystkich dziwki, koks i szampan! Wiecie co z tym zrobić, nie? Wszystko na mój koszt!
W pół roku okrążyliśmy Polskę, tj zrobiliśmy 3511km. Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę zapału w nowym wyzwaniu. Kwestią do ustalenia pozostaje na jaki "równik" tym razem się porwiemy. Ze swojej strony proponuję odcinek między Przylądkiem Marroqui w Hiszpanii a mieściną Mehamn w Norwegii, przetniemy w ten sposób Europę,a co da odległość 5591km. Wołam osoby, które udzielały się w zakończonej edycji:
@Zauberlehrling @Panda @szarak @Jezor @Kuraito @duxet @akerro @zskk @Karramba @gethiox @zryty_beret

Karramba

@Prospero: chlip... chlip... a właśnie zrobiło się cieplej i miałem wyzerować :(

wysuszony
g/darmowegry

Age of Wonders za darmo na gog.com.

Karramba

@shish: Nie jest poniekąd trafna. Jeśli podprowadziłbym bułeczki piekarzowi to by ich nie miał i by zbiedniał. Jeśli piracę grę której i tak bym nie kupił to twórcy nic nie tracą.

wysuszony
g/darmowegry

Age of Wonders za darmo na gog.com.

Karramba

@shish: Właściwie to nie wiem skąd to się u mnie wzięło, mam głęboką awersję do kupowania gier komputerowych.

Wiesz jakie miałem dylematy z Wiedźminem? Niby chciałem zagrać, tą pozycję wypadało kupić, niby miałem kasę i nie był to problem ceny - ale kuźwa tego nie zrobiłem i w końcu dopiero w tym roku zagrałem jak go dali za darmo xD Po prostu tak mam. Bulwersowanie się o takie coś jest poniekąd śmieszne :P

PS: Oczywiście, w zimie ptakom z karmników ziarenka wyjadam :P

wysuszony
g/darmowegry

Age of Wonders za darmo na gog.com.

Karramba

@wysuszony: jako zaprzysięgły wyznawca "niekupowania gier" szczególnie dziękuję :)

Karramba
g/Wykop

http://www.wykop.pl/ramka/2272606/sfalszowane-wybory-w-bialymstoku-czyli-jak-wykop-znowu-dal-sie-oszukac/

Wykop Axelio i film "hur! dur! sfałszowane wybory" - ojoooj... xD xD xD

Nawet Korwin się na tym umoczył xD

Karramba

@osiwiony: można potraktować to jako dodatkowy LOL content, "świadomy wyborca" xD itp, itd...

Volkh
g/Polityka

Nie rozumiem ludzi którzy popierają Biedronia a zwłaszcza agresywne promowanie zboczeń. Ja tego nie rozumiem jak może was nie obchodzić że agresywny zboczeniec w przeszłości głoszący wszem i wobec jak bardzo nienawidzi tego kraju, pełni w nim funkcję publiczną.
Jacy durni są ludzie...

Karramba

@sens: Po Twojej niedawnej wymianie zdań z @szarak dodałem Cię jak i @jebiewas na czarną listę - nie trudźcie się więc, kolejnych wypowiedzi nie będę rozwijał aby czytać.

Karramba
g/kolej

Ktoś może wytłumaczyć?

Karramba

@borysses: pierwsza myśl to było: a może ktoś miał ultra hamulce?

Volkh
g/Polityka

Nie rozumiem ludzi którzy popierają Biedronia a zwłaszcza agresywne promowanie zboczeń. Ja tego nie rozumiem jak może was nie obchodzić że agresywny zboczeniec w przeszłości głoszący wszem i wobec jak bardzo nienawidzi tego kraju, pełni w nim funkcję publiczną.
Jacy durni są ludzie...

Karramba

@Volkh: w mojej opinii to nie są zboczenia a choroba psychiczna, tylko jak piszę, to jest moja subiektywna opinia...