@Reader: Chyba niejasno wyraziłem się, chodziło o to, że większości ludzi tutaj zupełnie to nie obchodzi. "Strims.pl" to coś co było, okazało się pomyłką i postawiono na tym krzyżyk. Wzmianka o nim wzbudza takie same emocje jak kolejny email z ofertą powiększenia przyrodzenia czy taniej viagry.
wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.
ten wpis ma długość 240 znaków
wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.
ten wpis ma długość 240 znaków
u/drutex mi czelendż zarzucił, że się niby jakoby nie przyznam ze na produkcji używam ubunta. tak więc zapraszam do dyskusji, bo najwyraźniej kolega ma jakies uprzedzenia do wyposażonego w dpkg distro lts...
Ile miejsca kradną samochody, niezłe wyjaśnienie.
Pokaż ukrytą treść ukradłem z wykopu http://www.wykop.pl/wpis/10266804/ilustracja-pokazujaca-ile-przestrzeni-publicznej-t/@szarak: jak zobaczyłem to "kradną" to przypomniało mi się, że wiele wymiarów dróg, jak minimalna szerokość czy minimalny promień skrętu pochodzi od wymogów straży pożarnej (aby mogli dojechać i mieli jak przeprowadzić akcję gaśniczą) - i tak sobie luźno napisałem
Ile miejsca kradną samochody, niezłe wyjaśnienie.
Pokaż ukrytą treść ukradłem z wykopu http://www.wykop.pl/wpis/10266804/ilustracja-pokazujaca-ile-przestrzeni-publicznej-t/Właśnie wyczaiłem, że ta rozpiska na http://hundredpushups.com/week1.html z dniem 1,2 i 3 tak naprawdę dotyczy dnia treningu a nie kolejno dni, między dniami treningu ma być dzień przerwy. Wcześniej myślałem, że są tylko trzy dni rozpisane bo dzień trzeci powtarza się do końca tygodnia.
Nie ma to jak być noobkiem w ćwiczeniach.
@borysses: teraz już to wiem jak przy próbie zrobienia pierwszej pompki mięśnie powiedziały mi: "ni chuja" :(
nie wiedziałem, że wykop to AŻ TAKA SPIERDOLINA
kurwa jak można być tak ograniczonym umysłowo? teraz nie wiem czy te komentarze pisała jedna nierozwinięta osoba, czy mam się znowu wstydzić za swoją narodowość ;/
@akerro: Chyba za bardzo się wczułeś, to tylko dzieci których zachowanie jest karykaturą świata w którym żyją.
nie wiedziałem, że wykop to AŻ TAKA SPIERDOLINA
kurwa jak można być tak ograniczonym umysłowo? teraz nie wiem czy te komentarze pisała jedna nierozwinięta osoba, czy mam się znowu wstydzić za swoją narodowość ;/
@akerro: Dlaczego? o_O
"Czy chcesz zobaczyć, jak bardzo upodobniłeś się do maszyny? [..] Ludzie odwiedzają mnie w moim Centrum w Indiach i mówią:
-Cóż za cudowne miejsce, cóż za wspaniałe drzewa (a te rosną całkiem niezależnie ode mnie). Jaki wspaniały klimat.
A ja natychmiast czuję się lepiej, aż do chwili, kiedy się na tym przyłapuję. Czy można wyobrazić sobie coś równie głupiego? Nie jestem odpowiedzialny za te drzewa i nie wybierałem tego miejsca na Centrum. Nie ode mnie zależy pogoda. To po prostu takie jest. Ale moje "ja" uwikłało się w to, zatem czuję się dumny. Czuję się dumny ze "swej" kultury i ze "swego" narodu. Jak to możliwe, by zgłupieć aż do tego stopnia. Doprawdy. Mówią mi, że moja wielka hinduska kultura stworzyła tak wielkich mistyków. Ale przecież nie ja ich stworzyłem. Nie biorę za nich odpowiedzialności.
Albo mówią mi:
-Ten twój kraj z całą tą nędzą, to okropne. Czuje się zawstydzony. Ale przecież to nie ja stworzyłem tę nędzę. O co tu idzie? Czy kiedykolwiek przestaniesz tak myśleć?
W normalnym życiu dzieje się tak: naciskam guzik i jesteś "na górze", naciskam guzik i jesteś "na dole". I taki właśnie jesteś. Ilu znasz ludzi, na których nie działa pochwala i oskarżenie? To nieludzkie - mówimy. Ludzkie - to znaczy, że trzeba być trochę mała małpką, aby każdy mógł pociągnąć cię za ogon, a ty robisz to, co robić powinieneś. Ale czy to jest ludzkie? [..]
Czy lubisz być w więzieniu? Czy lubisz być pod kontrola? Powiem wam coś. Ilekroć pozwalacie sobie na dobre samopoczucie, kiedy mówią wam, że jesteście OK., tylekroć przygotujcie się na złe samopoczucie - z chwilą gdy powiedzą wam, że nie jesteście dobrzy. Dopóki żyjesz po to, by spełniać cudze oczekiwania, lepiej dobrze zważ, w co się ubierasz, jak się czeszesz i czy masz dobrze wyczyszczone buty. Krótko mówiąc, bacz na to, czy spełniasz każde ich cholerne oczekiwanie. I to ma być ludzkie?"