@sens: w roku poanskim 2020 dobrą praktyką jest posiadanie biletow w formie elektronicznej/ewentualnie szybka możliwość skołowania sobie takiego bileta. No, ale jesli myslales ze masz bilet a nie masz no to mogiła w sumie
@shish: no pierwotne zalozenie bylo ze klima to mus. Ale po kilku oględzinach to chyba nie na mój budżet ;/ dzisiaj jadę jeszcze oglądać pare, może uda się z klima wziąć ale nie wiem czy już nie lepiej wziąć auto w dużo lepszym stanie, ale bez klimy
Jutro mam zrekrutować typka na praktyki i mam wymyślić mu jakieś zadanko xD O co można typa spytać, nwm. Coś pomiędzy "ile cykli procesora zajmuje instrukcja SAHF" a "napisz funkcję dodającą dwa inty".
zapytaj go jakim zwierzęciem chciałby być i jeśli odpowie, że świnią bo ma 20minutowy orgazm albo żukiem gnojarzem bo potrafie sie oddnalzec w kazdym gównie to znaczy ze wyszukiwał wcześniej w googlu fraze 'jak sie przygotowac do rozmowy rekrutacyjnej' :V
also najlepsze pytanie ktore spotkalo moja znajoma kiedys to: [b] co o tobie powiedzialaby twoja matka [/b]
a takie serio pytanie, to powinienes go zapytać o coś, czego faktycznie używacie w pracy. ja jak szedlem na rozmowe do studia zajmujacego sie VR to musialem robic jakies zadanka od nich z pracy, wykorzystujace ich systemy i prezentujace [podejrzewam, bo mnie nie zatrudnili xd] typowe dla ich miejsca problemy
a jak potrzebujesz jakies dziwne to zajeb jakies randomowe z leetcode albo codewars
@sens odpowiedziałbym ci w poprzednim wątku ale sie nei da xd ale ogolnie to dzieki mordeaux, discordzik grupowy na pisanie egzaminu juz ogarniety :^) licze na to ze uda sie to 70% osiagnac, razem siegniemy do gwiazd
800W / 2:55 to idealna proporcja dla większości paczek [dla niektórych to jest leciutko za długo, to wtedy się słucha czy ciągle strzela pod koniec], ale zrobienie w 360W to jakaś głupota, co ty 20 minut popcorn robisz?
Słuchajcie ważne pytanincho, otóż mam w środe egzamin z systemow operacyjnych i nie umiem zupelnie nic*.
Ale.
Egzamin to same zadania zamkniete. I teraz mam do was pytanie, bo wiem ze tu troche ludzi ogarnietych z takimi rzeczami:
1) Czy zdąże ogarnąć wiadomości do rozwiązania 25 zadań zamkniętych typu "if (fork()) execlp ("ps", "ps", NULL); execlp ("ps", "ps", NULL);" Wskaż ile razy będzie wykonany "ps", semafory w języku Ada, skrypty w bashu, podstawowe komendy linuxowe, programownie asynchroniczne w Javie w jeden dzień? Jeśli tak, to skąd czerpać wiedzę? Inb4 od wykładowcy i ćwieczniowcy bo oni mieli elegancko wywalone przez caly semestr ;]
2) Czy uda mi się napisać zadanie o treści "Na planszy o wymiarach M x N (M, N >10) zbudować węża o długości 10 segmentów. Wąż może wędrować po przypadkowej trajektorii. Każdy segment ma być osobnym wątkiem. Segmenty mogą mieć postać gifa (animowanego). Można zaprojektować przeszkody, które będą przez niego omijane." w Adzie lub Javie w jeden wieczór? xd
Proszę o poważne odpowiedzi, specjalnie stosowałem zasady gramatyczne w tym poście, żeby nikt się nie czepiał :-)
_
*nie umiem nic, bo uczyłem się przez dwa tygodnie do pisania algorytmów na kartkach po czym okazało się że jednak źle się przygotwałem i nie wiem czy zdam xd
Słuchajcie ważne pytanincho, otóż mam w środe egzamin z systemow operacyjnych i nie umiem zupelnie nic*.
Ale.
Egzamin to same zadania zamkniete. I teraz mam do was pytanie, bo wiem ze tu troche ludzi ogarnietych z takimi rzeczami:
1) Czy zdąże ogarnąć wiadomości do rozwiązania 25 zadań zamkniętych typu "if (fork()) execlp ("ps", "ps", NULL); execlp ("ps", "ps", NULL);" Wskaż ile razy będzie wykonany "ps", semafory w języku Ada, skrypty w bashu, podstawowe komendy linuxowe, programownie asynchroniczne w Javie w jeden dzień? Jeśli tak, to skąd czerpać wiedzę? Inb4 od wykładowcy i ćwieczniowcy bo oni mieli elegancko wywalone przez caly semestr ;]
2) Czy uda mi się napisać zadanie o treści "Na planszy o wymiarach M x N (M, N >10) zbudować węża o długości 10 segmentów. Wąż może wędrować po przypadkowej trajektorii. Każdy segment ma być osobnym wątkiem. Segmenty mogą mieć postać gifa (animowanego). Można zaprojektować przeszkody, które będą przez niego omijane." w Adzie lub Javie w jeden wieczór? xd
Proszę o poważne odpowiedzi, specjalnie stosowałem zasady gramatyczne w tym poście, żeby nikt się nie czepiał :-)
_
*nie umiem nic, bo uczyłem się przez dwa tygodnie do pisania algorytmów na kartkach po czym okazało się że jednak źle się przygotwałem i nie wiem czy zdam xd
dobre postanowilem wsm ze se jebne wykład na ważniaku dzisiaj przez wieczor & noc i jesli bede ogarnial to se to zadanie jebne tez, ale nie wiem nie wiem, podstawy basha kumam no bo mam linucha, a i jakies tam zadanka z basha robilem
Słuchajcie ważne pytanincho, otóż mam w środe egzamin z systemow operacyjnych i nie umiem zupelnie nic*.
Ale.
Egzamin to same zadania zamkniete. I teraz mam do was pytanie, bo wiem ze tu troche ludzi ogarnietych z takimi rzeczami:
1) Czy zdąże ogarnąć wiadomości do rozwiązania 25 zadań zamkniętych typu "if (fork()) execlp ("ps", "ps", NULL); execlp ("ps", "ps", NULL);" Wskaż ile razy będzie wykonany "ps", semafory w języku Ada, skrypty w bashu, podstawowe komendy linuxowe, programownie asynchroniczne w Javie w jeden dzień? Jeśli tak, to skąd czerpać wiedzę? Inb4 od wykładowcy i ćwieczniowcy bo oni mieli elegancko wywalone przez caly semestr ;]
2) Czy uda mi się napisać zadanie o treści "Na planszy o wymiarach M x N (M, N >10) zbudować węża o długości 10 segmentów. Wąż może wędrować po przypadkowej trajektorii. Każdy segment ma być osobnym wątkiem. Segmenty mogą mieć postać gifa (animowanego). Można zaprojektować przeszkody, które będą przez niego omijane." w Adzie lub Javie w jeden wieczór? xd
Proszę o poważne odpowiedzi, specjalnie stosowałem zasady gramatyczne w tym poście, żeby nikt się nie czepiał :-)
_
*nie umiem nic, bo uczyłem się przez dwa tygodnie do pisania algorytmów na kartkach po czym okazało się że jednak źle się przygotwałem i nie wiem czy zdam xd