Analfabeta
g/pogaduchy

MAJKEL DŻEKSON ŻYJE

#
shish

@Analfabeta: xD

#
akerro
g/Polska

Ale bym se zjadł normalny chleb nie jakieś spulchniane gówno, które pleśnieje po 4dniach ;/

#
Show remaining entries (9 replies)
akerro

@zryty_beret: też się nad tym zastanawiam, ale mam już tyle klamotów przy sobie, że coroczne przeprowadzki stają się katorgą, kolejny piekarnik to już byłoby za dużo.

#
Kaba___JK

@zryty_beret @akerro: To jest super rozwiązanie, bo taki chleb jest tani i zdrowy, a do tego zawsze możesz mieć składniki do jego zrobienia w domu. Nie martwisz się że przed świętami trzeba kupić więcej, albo że nie zdążysz kupić, tylko na zawołanie masz świeży o każdej porze każdego dnia.

#
Runcheinigal
g/Oswiadczenie

Hej co mnie wszyscy tak blokują? Tylko dlatego że na soldata nie przyszedłem i wpisu nie usunąłem?! Przecież hasło na TS3 już dawno znałem i łatwo zmienić. To ja sie tu produkuję i odpowiadam, a tu;ZABLOKOWANY!!!!!
O Wy chuje! :<<

#
Show remaining entries (4 replies)
Runcheinigal

@borysses: @Pherun @szarak i Hadrons mnie zblokowali a piszą do mnie. Jak to inaczej zdefiniować, kiedy przed ustawką na Soldata blokował mnie tylko pherun? Bardzo zeźlony jestem :<

#
Runcheinigal

@GeraltRedhammer: Pijackie brednie, jak zawsze, albo takie moje kminy zrozumiałe dla wtajemniczonych, albo pijacka nadinterpretacja ;D

#
rdzen
g/sraj

62 - 1 =61

#
shish
g/SciFi

Wiadomość od kpt. Picarda

#
cytoblast
g/HumorPolityczny

https://twitter.com/adamkotsko/status/464384731623084032
mój ulubiony twitter <3.

#
akerro

@cytoblast:

empowered to buy

wow. dzięki władco.

#
evenstar
g/allthingshadron

Inseminatory jedzo guwno XD Kurwa jak kisnę z debila @elDominiko brudnego kuca XDDDD

#
elDominiko

@evenstar: jak kiśniesz to może czas najwyższy się umyć...?

#
HadronsCollidor
g/ehhhhh

Ehhhhhhhhhhhh

#
Zauberlehrling
g/Polityka

Wszystkie złe pomysły na spoty już się wyczerpały, zaczynają wykorzystywać te beznadziejne.

#
lothar1410

@Zauberlehrling: o ja jebie xd

#
borysses

@Zauberlehrling: Hehe, nawiązanie do reklamy napoju alkoholowego u kolesia, co będąc najebanym rozwalił się melexem wskazuje, że u niego po staremu.

#
HadronsCollidor
g/allthingshadron

O KURWA @evenstar USUŃ TO PLZ BO BĘDĄ KONSEKWENCJE ZOBACZYSZ KONWENCJA BERNEŃSKA CHRONI PRYWATNE WIADOMOŚCI ;_;

#
Show remaining entries (7 replies)
borysses

@HadronsCollidor: Mam wacka jak u samca kolczatki ;__;

#
Writer

@HadronsCollidor: Nie każdy lubi lizać. (proszę przechodzić dalej, nie zwracać uwagi. wklejam bo lubię ten film :D)

#
Analfabeta
g/FirstWorldProblems

Kupiłbym sobie coś, ale nie mam pomysłu co...

#
Show remaining entries (18 replies)
wysuszony

@Analfabeta: Kup sobie jakieś fajne słuchawki albo konsolę przenośną jak masz głód gadżetów. A jak coś bardziej praktycznego to scyzoryk Victorinoxa albo tool Leathermana.

#
akerro

@Analfabeta: nie mam smartfonu :<

#
Ginden
g/reklama

Zrobiłem g/javascript, polecam.

#
Show remaining entries (2 replies)
kalmanawardze

@akerro: już dawno skopiowałem <3

#
akerro

@kalmanawardze: nie wiem po co, tą grupę co kilka dni poszerzam o kolejne, siedzę w liście grup i dodaję nowe tematyczne IT ;p

#
jebiemnieto
g/soldat

Ta gra ma zjebaną rodzielczość której nie mogę zmienić.

#
gethiox

@jebiemnieto: w folderze soldata masz binarkę do konfiguracji soldata, tam zmieniasz rozdziałkę.

#
Writer

@jebiemnieto: umieram na grypę, ale wbiję jak już gracie (o ile nadal gracie :/)

#
kokaina
g/muzyka

https://soundcloud.com/daedelus on tworzy muzykę do adventure time c

#
kokaina
g/spontanicznosc

jak można być tak ładnym :3

#
Show remaining entries (5 replies)
wysuszony

@kokaina: Męskie rysy twarzy, żuchwa jak u Travolty.

#
Pasiek

@kokaina: http://pittsburgh.urbanistguide.com/wp-content/uploads/2014/02/stvincent.jpg

#
elDominiko
g/soldat

NieStrzelaj to ja, sorry Panowie, ale nie ogarniam nawet klawiszów, więc marny ze mnie oponent.

#
Writer

@elDominiko: Nie słuchają się. Wczoraj napisałem "nie strzelajcie bo idę siku", i mnie zabili 10 razy. :/

#
kokaina
g/ehhhhh

ehhhhh

#
zryty_beret
g/reklama

Nowa, zupełnie porąbana, ale bardzo łatwa zagadka w g/GdzieToJest. Zgadywać i zadawać następne :)

#
jebiemnieto
g/Gamedev

Mój stary projekt
http://edo.waw.pl/gra
A tu plus
http://edo.waw.pl/graplus/

#
Show remaining entries (2 replies)
baseband5

@jebiemnieto: Wpadają na ekran, pojawiają się czyli. Od rana walczę z raid1 i ghostem tylko po to żeby mi na koniec rozładowana bateria na biosie rozwaliła wszystko więc mogę ciut nieogarniać.

#
Tanner

@jebiemnieto: powiem Ci, że to jest świetne! szkoda, że to przegapiłem :P

#
Pherun
g/soldat

@Jezor @akerro
@borysses @wysuszony @Writer @Runcheinigal @Tanner @only_spam
coś ktoś

#
Show remaining entries (26 replies)
Pherun

@akerro: kaman jak można tego nie znać :/
no coś mi komendy nie działają, ciekawostka ;)

#
only_spam

@Pherun: Ja to dopiero w poniedziałek :P

#
akerro
g/sugestie

link do komentarza [tego z kotwicą - #] mógłby podkreśiać go bo nie widać który to

szczególnie gdy podaje się link do przedostatniego komentarza wpisu, wtedy nie scrollnie przeglądarki na dół.

@duxet to dość proste jest o/

#
shish
g/Film

oglądałem sobie to i o ile większość tego znam, to o "Shoah" dopiero teraz usłyszałem. Widział to ktoś gdzieś w necie (w sensie yt/vimeo/whateva')?

Ja znalazłem na zatoce, waży 20gb i tylko blueray...\

#
Show remaining entries (4 replies)
Avaria

@shish:
Speedyshish od dzisiaj jesteś :]
Dzięki

#
shish

@Avaria: chapeau bas

Pokaż ukrytą treśćżeby nie było... nie miałem co oglądać :P
#
shish
g/Motoryzacja

osły przyklepały. Będzie można na prawku b jeździć jednośladami z automatem do 125ccm. Chyba, że prezydent się rozmyśli

#
Show remaining entries (1 reply)
Panda

@shish: Pozwoliłem sobie to zatreściować.

#
shish

@Panda: Chwali się.

#
borysses
g/PogaduchyElita

Kurde, gdzie się usuwa konto?

#
Show remaining entries (3 replies)
borysses

@akerro: Bo mu drutex konto usunął :)

#
akerro

@borysses: o shiet rzeczywiście, spojrzałem, że zawołało nick bez problemów to przyjąłem że istnieje. to zostawiam komentarz bo to brak elitarnej funkcjonalności portalu.

#
grzegorz_brzeczyszczykiewicz
g/Wykop

http://gadzetomania.pl/1165,kolejna-afera-na-wykopie-uzytkownicy-sami-zabijaja-portal

Mówiąc w skrócie, miały one trafić też na stronę główną, przez co stałyby się bardziej „anonimowe”. Wykopowiczom nie podobał się też fakt, że zmiany byłyby rewolucyjne (a nie krok po kroku) i że Wykop upodobniłby się do Reddita. A sam mikroblog straciłby klimat.

Zeby wypok sie do reddita upodobnil to by chyba musial Maciej od nowa caly backend pisac :D

#
Show remaining entries (6 replies)
akerro

@shish: bo evenstar go zabił?

http://strimoid.pl/e/ENuyLD

http://strimoid.pl/e/iD6lIy

#
shish

@akerro: aj tam...

#