@zryty_beret: też się nad tym zastanawiam, ale mam już tyle klamotów przy sobie, że coroczne przeprowadzki stają się katorgą, kolejny piekarnik to już byłoby za dużo.
@zryty_beret @akerro: To jest super rozwiązanie, bo taki chleb jest tani i zdrowy, a do tego zawsze możesz mieć składniki do jego zrobienia w domu. Nie martwisz się że przed świętami trzeba kupić więcej, albo że nie zdążysz kupić, tylko na zawołanie masz świeży o każdej porze każdego dnia.
Hej co mnie wszyscy tak blokują? Tylko dlatego że na soldata nie przyszedłem i wpisu nie usunąłem?! Przecież hasło na TS3 już dawno znałem i łatwo zmienić. To ja sie tu produkuję i odpowiadam, a tu;ZABLOKOWANY!!!!!
O Wy chuje! :<<
@GeraltRedhammer: Pijackie brednie, jak zawsze, albo takie moje kminy zrozumiałe dla wtajemniczonych, albo pijacka nadinterpretacja ;D
@Zauberlehrling: Hehe, nawiązanie do reklamy napoju alkoholowego u kolesia, co będąc najebanym rozwalił się melexem wskazuje, że u niego po staremu.
O KURWA @evenstar USUŃ TO PLZ BO BĘDĄ KONSEKWENCJE ZOBACZYSZ KONWENCJA BERNEŃSKA CHRONI PRYWATNE WIADOMOŚCI ;_;
@HadronsCollidor: Nie każdy lubi lizać. (proszę przechodzić dalej, nie zwracać uwagi. wklejam bo lubię ten film :D)
@Analfabeta: Kup sobie jakieś fajne słuchawki albo konsolę przenośną jak masz głód gadżetów. A jak coś bardziej praktycznego to scyzoryk Victorinoxa albo tool Leathermana.
@kalmanawardze: nie wiem po co, tą grupę co kilka dni poszerzam o kolejne, siedzę w liście grup i dodaję nowe tematyczne IT ;p
@elDominiko: Nie słuchają się. Wczoraj napisałem "nie strzelajcie bo idę siku", i mnie zabili 10 razy. :/
@jebiemnieto: Wpadają na ekran, pojawiają się czyli. Od rana walczę z raid1 i ghostem tylko po to żeby mi na koniec rozładowana bateria na biosie rozwaliła wszystko więc mogę ciut nieogarniać.
link do komentarza [tego z kotwicą - #] mógłby podkreśiać go bo nie widać który to
szczególnie gdy podaje się link do przedostatniego komentarza wpisu, wtedy nie scrollnie przeglądarki na dół.
@duxet to dość proste jest o/
oglądałem sobie to i o ile większość tego znam, to o "Shoah" dopiero teraz usłyszałem. Widział to ktoś gdzieś w necie (w sensie yt/vimeo/whateva')?
Ja znalazłem na zatoce, waży 20gb i tylko blueray...\
osły przyklepały. Będzie można na prawku b jeździć jednośladami z automatem do 125ccm. Chyba, że prezydent się rozmyśli
@borysses: o shiet rzeczywiście, spojrzałem, że zawołało nick bez problemów to przyjąłem że istnieje. to zostawiam komentarz bo to brak elitarnej funkcjonalności portalu.
http://gadzetomania.pl/1165,kolejna-afera-na-wykopie-uzytkownicy-sami-zabijaja-portal
Mówiąc w skrócie, miały one trafić też na stronę główną, przez co stałyby się bardziej „anonimowe”. Wykopowiczom nie podobał się też fakt, że zmiany byłyby rewolucyjne (a nie krok po kroku) i że Wykop upodobniłby się do Reddita. A sam mikroblog straciłby klimat.
Zeby wypok sie do reddita upodobnil to by chyba musial Maciej od nowa caly backend pisac :D