akerro
g/RowerowyRównik

-384402 odległość Ziemi od Księżyca, żebyście się nie nudzili (i żeby kaczkie zobaczył jeszcze raz jak to działa)

Karramba

@akerro: sadysta...

globtroter
g/pogaduchy

wiajcie huncwoty :D co tam style zrobione?

Karramba

@zskk: tak teraz porównując dwa style to większe obrazki są lepsze, coś na nich widać i człowiek bardziej indywidualnie podchodzi do treści

Deykun
g/Wyznania

W 2015 pierwszy raz w życiu:

  • prowadziłem samochód z automatyczną skrzynią biegów
  • byłem w Ikei (jadłem też słynnego hot-doga)
Karramba

@wysuszony: Ano xD

W tym roku będę robił.

Deykun
g/Wyznania

W 2015 pierwszy raz w życiu:

  • prowadziłem samochód z automatyczną skrzynią biegów
  • byłem w Ikei (jadłem też słynnego hot-doga)
Karramba

@wysuszony: @borysses: to może w trójkę zrobimy wyzwanie: zrobię prawo jazdy w 2015?

Deykun
g/Wyznania

W 2015 pierwszy raz w życiu:

  • prowadziłem samochód z automatyczną skrzynią biegów
  • byłem w Ikei (jadłem też słynnego hot-doga)
Karramba

@Deykun: Mnie zszokowało co innego, bo z boryssesem jest już dwie takie osoby na strimoidzie: 30+ i brak prawa jazdy xD

Deykun
g/Wyznania

W 2015 pierwszy raz w życiu:

  • prowadziłem samochód z automatyczną skrzynią biegów
  • byłem w Ikei (jadłem też słynnego hot-doga)
Karramba

@borysses: pierdolisz... xD

Analfabeta
g/GownianePorady

Internety nigdy nie przestają zadziwiać. Oto prawdziwie gówniane porady

Karramba

@spam_only: u mnie to występuje na FF

Analfabeta
g/GownianePorady

Internety nigdy nie przestają zadziwiać. Oto prawdziwie gówniane porady

Karramba

@duxet: BUG: jestem normalnie zalogowany, gdy klikam na powyższy link to przechodzę do strony z treścią i zostaję wylogowany. Gdy wezmę "cofnij" w przeglądarce to moje zalogowanie samoistnie wraca.

Pherun
g/pogadachy

Chodźcie na strims co, już się uspokoiło.

Karramba

@Pherun: Tu naprawdę nie chodzi o jakąś urazę czy wybaczenie

Trochę Cię rozumiem, sam chciałbym aby parę osób ze stri.ms przyszło tutaj a im jakoś nieśpieszno (np. taki sulfan z naprawdę unikatowymi treściami). Na strims też widzę kilka nicków wartych uwagi.

Pherun
g/pogadachy

Chodźcie na strims co, już się uspokoiło.

Karramba

@Pherun: Po co żyć skoro i tak wszyscy umrzemy?
Z tym zajeżdżaniem to pieprzysz :P

Pherun
g/pogadachy

Chodźcie na strims co, już się uspokoiło.

Karramba

@Pherun: Obłuda i pogoń za kasą adminów wykopu to jedno, skrajnie popierdolenie i podłość (ten numer z rozbiciem społeczności przez stworzenie niby adminów) strimsa to drugie, nawet nie ma tego jak porównać.

Lepiej chodź tutaj, albo działaj tu i tu :)

Pherun
g/pogadachy

Chodźcie na strims co, już się uspokoiło.

Karramba

@Pherun: prędzej już na wykop niż na strimsa :)

borysses
g/Internet

15 baniek, 5 lat pracy: http://nekst.pl/

Całe przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, gdyby nie pieniądze z Unii Europejskiej. Projekt dostał prawie 13 milionów złotych dofinansowania ze Wspólnoty, pozostałe dwa dołożył rząd.

Karramba

@borysses: wpisuję tam "strimoid" i trzecia pozycja to "borysses [..]"

akerro
g/Strimoid

Sprawa jest taka, że nie mam czasu teraz na prawie nic, nie chce mi się też czytać bzdur kaczki, spadam zająć się sobą i studiami, boty cały czas działają, ale nie działa API po stronie strimoida. Nie da się POSTować nic (kaczka mówi, że to moja wina XDDDD), znaczy czasami się da, czasami wywala exception (whooopsa), bot do pompek, równika, pływania, siłowni (jak tam karnet na siłownię @borysses?) jest skończony i oddam kod dowolnej osobie. Napisany jest w Ruby 2.1, jest banalny do rozbudowania, dowolną nową grupę można dodać w 2minuty, dosłownie. Mogę skrypty trzymać dalej u siebie na hoście, ale kodu nie będę teraz rozwijał, jak na strimoida nie będę wchodził, jak API zacznie działać to @duxet da mi znać i włączę bota na stałe. Jak ktoś chce moje grupy to zgłaszać się na PW. Od paru tyg. pracowałem też nad aplikacją na Androida, ale jak API nie działa to wiecie... wszystko chuj ;)

tl;dr; grupy i boty do oddania za free.

kontakt przez u/Zian, u/duxet albo u/szarak.

Karramba

@akerro: "+" za oznakę życia :)

Dominiko
g/Ksiazki

https://strimoid.pl/c/1lsmTV/john-flanagan-zwiadowcy-niekoniecznie-pochlebnie
To dodałem jako treść, chyba przez ilość znaków nie da się pierdolnąć wpisa. A i wybaczcie wszelakie ułomności językowe, bom nasączony podwalinami polskiej akcyzy alkoholowej.

pisać dalej?

Karramba

@Dominiko: Dajesz!