@ajdajzler: no nie robię zazwyczaj, tylko jak dziewczyna robi sobie jakieś nwm kurwa grzeje mleko i przełącza na 360 W i potem nie zauważę, to tak właśnie się dzieje
normalnie 600 W / 3:30 robię, bo lubię lekko przypalony
@ajdajzler: do TEJ środy może być ciężko, ale nei jest to niemożliwe. Zagadnienia są dość podstawowe, ale za to rozległe. To zadanie z wężem to nwm ja bym napluł w mordę autorowi za bycie oderwanym od rzeczywistości mądralą. Jak chce tworzyć jakieś zadania, to niech chociaż da jakiś sensowny przykład, a nie wciska na siłę jakieś głupoty mające 0,2 popacia w społeczeństwie. Przepraszam, ale dobre wychowanie musi zastąpić tutaj faktografia, no nie jest on normalnym człowiekiem.
Ja bym zaczął od teorii - "$x ELI5" w google, gdzie x to jedno z: thread, mutex (thread lock), thread pool, semaphore, fork, exec, async/await
dalej: "thread vs process", "joining threads", nwm kurde, "mutex vs semaphore vs spinlock"
Strzelam, że komendy unixowe na jakie może być kładziony nacisk to te spod znaku zarządzania procesami: fork, exec, ps, pgrep, kill, jobs, fg, bg, nice, time, wait, nohup
@ajdajzler: jak potrzebujesz czegoś z skryptowania w bashu to moge pomóc, ale reszta to jeden wieczór ni chuja, chyba, ze wykujesz na blachę pytania z poprzednich lat.
Jeżeli dwie osoby tej samej płci wybierają się na randkę w restauracji, to która z nich płaci rachunek?
@Runchen: Każdy się bał i nikt nic nie zrobił, nie licząc po czasie, też za pieniążki, albo z wyr45zutów sumienia też- bo jak wiadomo- nie ma nic za darmo xD What a disapiointing xD
Zawsze jak widzę takiego cwaniaczka co myśli że może być Adminem, to przypomina mi się Strims-najlepszy i najdoskonalszy serwis społecznościowy ever i jego Admin,.. Admin Strimsa,. to był chory zwierzak, zlecenie nieistotne, zrobił swoje musiał odejść, on to wiedział już wcześniej- bo tak działają układy i ten świat.
https://www.youtube.com/watch?v=fGFLyA3u_rw
- W serwisie istnieje bardzo wygodna zakładka "komentarze" wyświetlająca komentarze. Przydałaby się gdzieś opcja wyświetlenia ostatnich komentarzy we wpisach
- jeśli mam 3 powiadomienia do tego samego wątku to chciałbym żeby wszystkie 3 były odznaczone jako przeczytane jak tam wejdę.
Albo w sumie może by tak grupować powiadomienia w jednym wątku typu masz 3 odpowiedzi do wpisu, albo zostałeś wspomniany w 3 komentarzach w tym wątku
Gdzieś słyszałem, że w krajach skandynawskich samodzielne składanie mebli ze starych mebli, lub ich naprawianie jest rodzajem hobby/sportu narodowego i ma swoją nazwę w postaci jednego słowa.
Podobno też mało kto wie że z tego hobby/trędu wyrosła Ikea.
Osoba od której o tym słyszałem nie pamiętała słowa, bo było zlepkiem przypadkowych liter- jak to (według tej osoby) zwykle słowa w dowolnym skandynawskim języku
Może ktoś ze strimoidian kojarzy takie słowo?
Nie ma wyjścia, mimo że Trzaskowski jest naprawdę spoko, to jest z PO- wieć ban na starcie u mnie. Reszta się nie liczy. Jedyna sensowna i najrozsądniejsza opcja to paradoksalnie głosowanie na pedała Biedronia, bo przynajmniej przyniosłoby to korzyści polityczne Polsce na arenie międzynarodowej.
Przyszedłem tutaj pić piwo, siać borutę i żeby ktoś mi powiedział na kogo głosować w wyborach? Tak się składa że skończyło mi się piwo, a na borutę nie mam ochoty.
@duxet: Zeby nie było że płacę i wymagam.
Ale skoro płacę to miłoby było cokolwiek.
więc kto Tu komu cokolwiek jest winien?
I pyk Platynowe konto dla Runchena- w ramach niedocenienia, straty zysków, i zadość uczynienia.
Inaczej zobaczymy się i wgl, różne takie, złe rzeczy, koleżkoo!!
@duxet: Wisisz mi 30k za lokację produktu.
Gdzie jest moje 30k Duksret?
Chcesz się spotkać w sądzie czy na ulicy?
Mam aktualnie biurko zrobione z dwóch różnych. Plan jest taki żeby zrobić zajebiste narożne własnoręcznie, ale póki co chcę zrobić drugą wersję tymczasową z 2 biurek i półki. Efekt wieczorkiem prawdopodonie
Zamówiłem sobie nowego makbuczka proł w kolorze spejs grej :3 z taczbarem (w sumie nie wiem, po co ale spoko bajer)
jak zwykle musi oczywiście być weekend w takich chwilach :/ ech, ostatni raz taki podniecony byłem jak kupowałem sobie mp3 ze 128 MB pamięci jakieś 100 lat temu
@Runchen: no nie wiem, w sensie jakby sprzedawali tylko różowe, to nie wiem czy bym kupił xD ale jak sprzedają szare, to co za różnica, i tak większość laptopów jest szara albo czarna