Poqiem wam ze wspaniale z powrotem widziec al. Armii Ludowej zamiast jakiejs obesranej alei lecha kaczy*skiego
Kurna, wszedlem przypadkiem na wpisy na wpisy niezlastronkawsieci i sie dziwie skad to tyle aktywnosci i ludzi przybyło, ale spojrzalem na daty i wszystko stało sie jasne...
@dasdasda2: właśnie do mnie dotarło, że mój stary mówił zawsze "zlądować komputer" zamiast wyłączyć i teraz się zastanawiam czy to jego słowotwórstwo czy rzeczywiście tak ktoś jeszcze mówi
Sadzil ktoś może żywopłot? Możecie coś polecić? Ma być tanio i szybko. Pielęgnacja i aspekty wizualne mało ważne
@Aleks: Szybko i drogo, tanio i nie szybko, wybierz jedno. Najbardziej biedacko to nasadzić świerków zajebanych z lasu, a najszybciej to ofc. duże Tuje typu Diament xD
Prace archeologiczne wykonywane w połowie lat 80. XX wieku wykazały
niezbicie, że pierwszym zrywem ludowym w naszych dziejach było obalenie reakcyjnego reżimu marionetkowego władcy Popiela, idącego na smyczy zachodnioniemieckiej, przez postępowy nurt plebejski, reprezentowany przez
rękodzielnika Piasta, a ów Piast posłużył się do likwidacji Popiela myszami
domowymi, dlatego też Komitet Obchodu Założenia Kruszwicy postanowił
ufundować pomnik przedstawiający Zwycięską Mysz Postępu i Tradycji.
Boże jak ja nienawidzę tych faszystów z Windowsa. Otwieram wirtualkę i nagle JEB POPUP
ZROBILIŚMY NOWĄ WERSJĘ EDGE
OTWORZYMY CI JĄ NA STARCIE ŻEBYŚ ZOBACZYŁ NOWĄ WERSJĘ NASZEJ CHUJOWEJ PRZEGLONDARKI
DODAMY CI SKRÓT NA TASKBARZE I PULPICIE BEZ PYTANIA O ZGODĘ
POCZUJ TO, POCZUJ NASZEGO OGROMNEGO KUTASA W TWOJEJ DUPIE
Boże ale dziś miałem zapierdziel. Nie spałem w nocy hehe, tylko se oglądałem filmy z Rafałem Maćkowiakiem w roli głównej o yuppies (bardzo popularny temat polskich filmów w latach 90.). Potem do roboty, w robocie domknąłem kilka spraw, a potem w połowie dnia dostałem jakieś pokurwione zadanie asap ma być za 4 godziny hehe, bo jutro przychodzą jakieś ważniaki z pieniędzmi oglądać jacy to nie jesteśmy innowacyjni. Wcześniej nie mogli mi go dać, bo po co, można dać na ostatnią chwilę. Oczywiście sprzęt odmówił współpracy w najgorszy możliwy sposób (tzn. niemożliwy do zdiagnozowania w tak krótkim czasie) i zrobiłem tylko 2/3 - niestety to mniej efektowne 2/3. A potem do media marktu po odbiór wentylatora. I tak sobie siedzę teraz czekam na transport powrotny do domu.
Pewnie dla większości z was to normalka tak zapierdalać w tę i we wte, ale ja ogólnie zbijam bąki całymi dniami i na luzaku se klikam w kąkuter, a dziś to przykurwiło z kopyta.
W sumie to tak średnio, bo do pierwszej połowy dnia czułem satysfakcję z pozamykanych tasków, a potem to już tylko się wkurwiałem, że nie dostarczam.
@sens: wgl mózg mi rapuje, że ktokolwiek pozwolił Michałowi Lesieniowi nie tylko grać w filmie, ale grać jedną z głównych ról xD