Pherun
g/Polskie_krajobrazy

kto od duxeta uv w góre :D

#
sens

@Pherun: daję uv w dół

#
Pherun

@sens: a gdzie masz dawać w bok?!

#
Pherun
g/TanieLatanie

przesiadka z 800x600 na 1024x768 powiem wam jest moc!

#
Show remaining entries (1 reply)
sens

@Pherun: na cza...rnoziemy

#
Pherun

@sens: ...

#
shish
g/Strimoid

o chuj. twitter embedowany w strimoidzie xD

#
Show remaining entries (2 replies)
Pherun

@Zian:

Basquiat stoi nieporuszony jak słup soli. Otwierają się drzwi i na balkon wychodzi stary marchand.

#
duxet

@shish: było już dawno, zamykam temat

#
kakabix
g/KosmopolityczneZakupy

Pierwszy raz w biurze od marca. Pusto, jak na wakacjach. Jest klimatyzacja, nawet fajnie

#
Show remaining entries (5 replies)
kakabix

Przepraszam za literowki
Napisame z mpjego. Androida

#
Pherun

@kakabix: psz skrtmi ziomk

#
spam_only
g/GrupaTrupa

Fajna ta archeologia

#
sens
g/EPICKO

studio yayo
co oni tam nadajo
aż rece opadajo
jak śliwki z drzewa benc

#
zryty_beret
g/Koty

JFGI = Jewish Federation of Greater Indianapolis

#
Show remaining entries (2 replies)
Zian

@zryty_beret: lol

#
Pherun

@zryty_beret: potem macie wojny i śmierć

#
Pherun
g/SpolecznoscStrimoid

Spodziewam się niespodziewanego

#
Show remaining entries (2 replies)
zskk

@Pherun: jak nad polskim, to w sumie na jedno wychodzi

#
Pherun

@zskk: pff

#
Pherun
g/wspinaczka_wysokogorska

strimstalgia

#
sens
g/ToJużNieJestNawetŚmieszne

Jaki jest medyczny termin na:

  • kozy z nosa
  • pierdy z dupy
#
Show remaining entries (4 replies)
Pherun

@sens: kurde balans

#
Runchen

@sens: Capra kinus i Bizonis wulgaris XDD

#
kakabix
g/Motywacja

Ale sie mi nie chce

#
Show remaining entries (8 replies)
Pherun

@spam_only: i tak się wyspała

#
Runchen

@kakabix: Mi się zawsze chce, tylko zazwyczaj później

#
sens
g/NiesamowiteHistorie

Poqiem wam ze wspaniale z powrotem widziec al. Armii Ludowej zamiast jakiejs obesranej alei lecha kaczy*skiego

#
Pherun

@sens: co to za face reveal?

#
Pherun
g/NiezlaStronkaWSieci

ale bydle

#
Show remaining entries (2 replies)
Pherun

@Pherun: ale bydle 2

#
Runchen

@Pherun: Podwózka z Morrowinda?

#
spam_only
g/gorzkiezale

Kurna, wszedlem przypadkiem na wpisy na wpisy niezlastronkawsieci i sie dziwie skad to tyle aktywnosci i ludzi przybyło, ale spojrzalem na daty i wszystko stało sie jasne...

#
dasdasda2
g/Lotnictwo

kurwaaaa mać.
pedeefy mi się rozjebały po reinstalacji systemu
błąd lądowania piliku? serio kurwa?

#
sens

@dasdasda2: właśnie do mnie dotarło, że mój stary mówił zawsze "zlądować komputer" zamiast wyłączyć i teraz się zastanawiam czy to jego słowotwórstwo czy rzeczywiście tak ktoś jeszcze mówi

#
Aleks
g/Rosliny

Sadzil ktoś może żywopłot? Możecie coś polecić? Ma być tanio i szybko. Pielęgnacja i aspekty wizualne mało ważne

#
Show remaining entries (7 replies)
spam_only

@Aleks: Jakies sosny/swierki by sie nadaly, dobrze poprowadzone maja duzy przyrost.

#
Runchen

@Aleks: Szybko i drogo, tanio i nie szybko, wybierz jedno. Najbardziej biedacko to nasadzić świerków zajebanych z lasu, a najszybciej to ofc. duże Tuje typu Diament xD

#
Aleks
g/Historia

Prace archeologiczne wykonywane w połowie lat 80. XX wieku wykazały
niezbicie, że pierwszym zrywem ludowym w naszych dziejach było obalenie reakcyjnego reżimu marionetkowego władcy Popiela, idącego na smyczy zachodnioniemieckiej, przez postępowy nurt plebejski, reprezentowany przez
rękodzielnika Piasta, a ów Piast posłużył się do likwidacji Popiela myszami
domowymi, dlatego też Komitet Obchodu Założenia Kruszwicy postanowił
ufundować pomnik przedstawiający Zwycięską Mysz Postępu i Tradycji.

#
zryty_beret

@Aleks: Brzmi jak cytat ze "Zmienników".

#
sens
g/Windows

Boże jak ja nienawidzę tych faszystów z Windowsa. Otwieram wirtualkę i nagle JEB POPUP

ZROBILIŚMY NOWĄ WERSJĘ EDGE

OTWORZYMY CI JĄ NA STARCIE ŻEBYŚ ZOBACZYŁ NOWĄ WERSJĘ NASZEJ CHUJOWEJ PRZEGLONDARKI

DODAMY CI SKRÓT NA TASKBARZE I PULPICIE BEZ PYTANIA O ZGODĘ

POCZUJ TO, POCZUJ NASZEGO OGROMNEGO KUTASA W TWOJEJ DUPIE

#
zryty_beret
g/JustStrimoidThings

Brakowało mi takiej grupy na strimoidodzie :D

#
strimsVEVO
g/muzyka

dj wielki huj on the beat

#
sens
g/BrudneSztuczki

Boże ale dziś miałem zapierdziel. Nie spałem w nocy hehe, tylko se oglądałem filmy z Rafałem Maćkowiakiem w roli głównej o yuppies (bardzo popularny temat polskich filmów w latach 90.). Potem do roboty, w robocie domknąłem kilka spraw, a potem w połowie dnia dostałem jakieś pokurwione zadanie asap ma być za 4 godziny hehe, bo jutro przychodzą jakieś ważniaki z pieniędzmi oglądać jacy to nie jesteśmy innowacyjni. Wcześniej nie mogli mi go dać, bo po co, można dać na ostatnią chwilę. Oczywiście sprzęt odmówił współpracy w najgorszy możliwy sposób (tzn. niemożliwy do zdiagnozowania w tak krótkim czasie) i zrobiłem tylko 2/3 - niestety to mniej efektowne 2/3. A potem do media marktu po odbiór wentylatora. I tak sobie siedzę teraz czekam na transport powrotny do domu.

Pewnie dla większości z was to normalka tak zapierdalać w tę i we wte, ale ja ogólnie zbijam bąki całymi dniami i na luzaku se klikam w kąkuter, a dziś to przykurwiło z kopyta.

W sumie to tak średnio, bo do pierwszej połowy dnia czułem satysfakcję z pozamykanych tasków, a potem to już tylko się wkurwiałem, że nie dostarczam.

#
sens

@sens: wgl mózg mi rapuje, że ktokolwiek pozwolił Michałowi Lesieniowi nie tylko grać w filmie, ale grać jedną z głównych ról xD

#
sens
g/EarthPorn

pachnie mokrą trawą i krowim plackiem

#
Pherun

@sens: jesteś na czasie jak ranking na strimoidzie elo

#
zryty_beret
g/KsiegaMadrosci

https://i.imgur.com/FLZenOq.png

Ruchen 2.0

#
Show remaining entries (1 reply)
zryty_beret

@ajdajzler: piłeś? nie strimoiduj!

#
ajdajzler

@zryty_beret: pownno to być zasadą imo; tak, jestem trzezwy w tym momencie

#
ajdajzler
g/Strims

nic mi nie dawajcie

#
ajdajzler
g/Strims

dajcie mi downvoty

#