borysses
g/Krul

Alę będzie beka jak dzięki temu całemu burdelowi z uchodźcami Janusz coś przez przypadek ugra XD

Karramba

@Wojnar:
Zacząłem pisać rzeczowe odpowiedzi (jak mniemam) lecz się zreflektowałem i napiszę w krótkich punktach:

  • zwyczajnie w świecie pierdolisz :)
  • nie wynika to z Twojej głupoty ale z wieku i co się z tym wiąże krótkiego czasu obserwacji polityki,
  • przejdzie Ci, podobnie jak bardzo wielu ludziom po paru latach.

Proponuję temat zostawić tak jak jest. Czas pokaże kto miał rację. Dzięki za wysiłek włożony w wypowiedź, widzę, że się starałeś I to doceniam.

PS: czytając swoje stare posty (hen, z czasów na wykopie i początków klida) to pierdoliłem tak jak Ty teraz. Tak więc proszę bez urazy :)

borysses
g/Krul

Alę będzie beka jak dzięki temu całemu burdelowi z uchodźcami Janusz coś przez przypadek ugra XD

Karramba

@Wojnar:
dojdą na Ukrainie do władzy nacjonaliści - jak na kraj będący tyle czasu w stanie wojny to ten ich nacjonalizm coś przeciętny

nie ma sensu - dlaczego nie ma sensu im pomagać? Brakuje tu uzasadnienia. Dlaczego politycy tak wielu krajów widzą sens a Ty czy też Korwin nie widzicie?

zrobił całą analizę, nawiązując do historii - w czym ta jego analiza lepsza od analiz reszty w/w polityków? I to polityków którym coś wyszło w karierze poza opowiadaniem o podatkach i Hitlerze do nastolatków?

Rosja jest zagrożeniem - bo jak najbardziej nim jest, przytarto im nosa sankcjami i ceną ropy to trochę im przeszło, co do sytuacji krajów bałtyckich to chyba sobie jaja robisz :)

akeryw
g/pogaduchy

szukam takiego "komiksu", stoją ludzie ubrani w skafandy ochronne, jakby popromienne i gadają coś jak:

  • plan A nie wypalił, realizujemy plan B
  • jaki jest plan B?
  • zabijamy wszystkich
  • trzeba było od razu zrobić to naszym planem B!

to było po angielsku.

Karramba

@borysses: dobry odcinek O.O

test
g/narzekaj
  1. Miej bordo na wykopie od długiego czasu.
  2. Wrzuć temat o imigrantach, trafia na główną, wypowiadaj się krytycznie na ich temat.
  3. W godzinę ban za multikonta, Przedstawiane mi są loginy o których słysze pierwszy raz w życiu

Jak swojsko, jakbym cofnął się w czasie i wrócił do ery stalinowskiej w ZSRR.

Zgaduję że musiałem nieźle wkurzyć jakiegoś moderatora swoją nietolerancją i brakiem poszanowania dla uchodźców

Karramba

@test: ja dostałem bana chyba po jakimś miesiącu nieużywania konta, nigdy nie miałem multi :)

test
g/narzekaj
  1. Miej bordo na wykopie od długiego czasu.
  2. Wrzuć temat o imigrantach, trafia na główną, wypowiadaj się krytycznie na ich temat.
  3. W godzinę ban za multikonta, Przedstawiane mi są loginy o których słysze pierwszy raz w życiu

Jak swojsko, jakbym cofnął się w czasie i wrócił do ery stalinowskiej w ZSRR.

Zgaduję że musiałem nieźle wkurzyć jakiegoś moderatora swoją nietolerancją i brakiem poszanowania dla uchodźców

Karramba

@test: gdy nie mają się o co przyczepić to chyba standardowo dają bana za multikonta

borysses
g/Krul

Alę będzie beka jak dzięki temu całemu burdelowi z uchodźcami Janusz coś przez przypadek ugra XD

Karramba

@Wojnar: Co jest tą brutalną prawdą? Bo chyba przeoczyłem.

borysses
g/Krul

Alę będzie beka jak dzięki temu całemu burdelowi z uchodźcami Janusz coś przez przypadek ugra XD

Karramba

@Wojnar: Ma rację na zasadzie pierdolenia trzy-po-trzy i czasami trafia ;)

Jest prawdziwym unikatem na scenie politycznej, wszyscy zabiegają o wyborców i aktywistów a on na swoich po prostu defekuje :D

Kuraito
g/pogadachy

Te wszystkie strony w programami na Windowsa ochujały z tymi asystentami pobierania.
Zielony user, który jest znakomitą większością wśród uzytkowników Windowsa musi mieć naprawdę wielkie szczęście żeby nie nainstalować sobie gówien przy próbie pobrania czegokolwiek.
To już mniejsze ryzyko nałapania syfu jest przy piraceniu. Nie o taki internet nic nie robiłem.

Karramba

@Kuraito: dobreprogramy.pl - tylko trzeba klikać w te linki po prawej

edit: przynajmniej oni dają szansę normalnego pobrania programu

Deykun
g/Polityka

Tak teraz sobie pomyślałem, że Kukiz pewnie ogłosi sukces, bo niezależnie od frekwencji poparcie dla JOWów będzie powyżej 50%.

Karramba

@Deykun: Nie jest to pewne. Wskazane były wady JOW i z racji na nie sam Kukiz mówił o możliwości przyjęcia pochodnego systemu. W pytaniu było konkretnie "JOW".

zryty_beret
g/BekaZWritera

Beka z Writera :D
Okazuje się, że @Writer żyje. I ma jakieś osobiste animozje gdzieś z @JesterRaiin, bo tydzień temu wlazł cichaczem na strimoida strm i pobanował go pro forma. Zauważyłem przypadkiem w g/Film, w innych grupach też można dostrzec ten mistrzowski gambit :D

Karramba

@zryty_beret: są siebie warci, choć Jester troszkę dojrzalszy...

Karramba
g/pogadachy

Ten, tego... Wiecie że trwa właśnie referendum Komorowskiego?

Jedno z pytań jest naprawdę godne uwagi.

Karramba

@zryty_beret: trzecie i tylko dlatego wziąłem udział, pierwsze dwa nieważne

Osobiście nie uważam się za patriotę/antypatriotę, należę do społeczność zwanej państwem/narodem i już...

zryty_beret
g/Ksiazki

Czytam. Ostatnio sporo. I chwytam się za rzeczy, które kiedyś ktoś polecał, które kiedyś wydawały mi się niezłe... I dochodzę do wniosku, że Ziemiomorze Le Guin to taka tendencyjna seryjka dla młodzieży. Cykl o Achai Ziemiańskiego to już w ogóle totalny gniot. Jak to Dukaj kiedyś opisał: wulgaryzmy, oczywiste zwroty fabuły i korekta, której jakby nie było. Czytadło, ale nudne jak flaki z olejem, niektóre fragmenty rozciągnięte do granic cierpliwości czytelnika, inne zdecydowanie zbyt krótkie. Gniot.

Karramba

@zryty_beret: @Vespera: Czytałem Achaję i Grobowce Atuanu i są to zdecydowanie książki dla dziewczyn / młodzieży. Grobowce zdecydowanie lepiej napisane niż Achaja.

borysses
g/narzekaj

Jak mi się przekurewsko nic nie chce. Od kilku dni z rana toczę ze sobą wojnę by się do tyry zebrać...

Karramba

@borysses: czas na urlop, tylko nie taki przed kompem

Karramba
g/pogadachy

Jakby co to wracam za dwie doby, proszę nie psuć strm.pl i nie zmieniać w międzyczasie domeny :)

Karramba

na i jestem, apgejt neta z radiówki do kabelka

akeryw
g/GryLinuxowe

http://store.steampowered.com/search/?term=&sort_by=_ASC&os=linux&page=1

wezcie mi jakas gre polećcie bo nudzi mi sie ;/

Karramba

@akeryw: do piwa to Borderlands ;)