Jezor
g/PolskieAbsurdy

O, Stonoga wrzucił akta z afery podsłuchowej.

Jakiś człeń to pobrał, spakował i dał na hosting więc tutaj można zasysać po ludzku (nie gwarantuję nic, sprawdzałem tylko, czy link działa).

Karramba

@Zian: @Wojnar: Między Lepperem a Stonogą jest zdecydowana różnica. Podobnie z innymi.

Stonoga to słup w czystej postaci, inni już nie.

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@shish: w takim razie wiem już co kupić :)

temat do zamknięcia

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@shish: 1 gen. czy 2 gen.?

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@wysuszony: planuję nie przekroczyć 400zł, chyba będę brał tą motorolę Moto E - ma obudowę chroniącą trochę przed wodą - dla mnie to dość ważne

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@Kuraito: @Vespera: @wysuszony: to jeszcze inne pytanie:
Jakie znaczenie ma wersja androida? Jak rozumiem poniżej 4.0 nie warto nawet dotykać?

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@Kuraito: pierwszy raz z tym się stykam, mój samsung był wyjątkowy :)
W sumie to przy takich zdjęciach wolałbym już nie mieć w ogóle aparatu foto :P

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@Kuraito: To taki aparat robi ostre zdjęcia dla określonej odległości a dla innych rozmyte? Czy może czegoś nie rozumiem?

Karramba
g/pogadachy

Potrzebuję porady - kupuję smartfona a nigdy żadnego nie używałem.

Ważne dla mnie:

  • małe wymiary (jakieś 4 cale)
  • czas pracy
  • zasięg
  • wytrzymałość
  • nowy android (4.4)
  • nie może mulić przy prostych zadaniach jak korzystanie z listy numerów czy kalendarz(!)
  • cena (bo coś czuję, że nie przetrwa długo w terenie)

Nieważne:

  • wszelkie bajery
  • wystarczy byle jaki aparat foto
  • wystarczy minimalna obsługa stron www

Czy to będzie dobre:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/12240938#techniczne

Karramba

@wysuszony: @zryty_beret: jeśli nie ma autofocusa to jak się robi zdjęcia - nastawia jakoś ręcznie?

Pherun
g/pogadachy

Przypominam że strims na was czeka

Karramba

@Pherun: Wraz z nim czeka Seba ze swoimi szajbami :)

Dziękuję, ale postoję.

Karramba
g/Polityka

Wstępne wyniki:

Duda 34,8 %
Komorowski 32,2 %
Kukiz 20,3 %
Korwin 4,4 %
Ogórek 2,4 %
Jarubas 1,6 %
Palikot 1,5 %
Braun 1,1 %
Kowalski 0,8 %
Wilk 0,6 %
Tanajno 0,3 %

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_HVcNYvAivqu0Hzb3Ahs7fMrdq4tVGsST.jpg

Karramba

@borysses: To ujęcie na facjatę JKM w chwili prawdy
http://zippy.gfycat.com/AshamedMiserableIcelandichorse.webm

Analfabeta
g/Ogłoszenia

Do urn obywatele!

Karramba

@newinuto: Dzięki za mobilizację, jestem już po wizycie - teraz zostałem potraktowany serio, dostałem antybiotyk który powinienem dostać już wcześniej i komplet leków do tego.

Analfabeta
g/Ogłoszenia

Do urn obywatele!

Karramba

@newinuto: byłem w piątek tuż przed fajranem w przychodni bo się przestraszyłem jak zmierzyłem sobie 38,5, przyjęli mnie tylko z racji na tą gorączkę no i dostałem właśnie apap, witaminę C i rutinoscorbin...

W poniedziałek rejestruję się z samego rana do poważniejszego lekarza.

Wiem, że nie ma żartów, powyżej 39 nawet myśli się już zupełnie inaczej.

Analfabeta
g/Ogłoszenia

Do urn obywatele!

Karramba

@Kuraito: gorączka i to zbijana co parę godzin apapem

Analfabeta
g/Ogłoszenia

Do urn obywatele!

Karramba

@Analfabeta: gdyby nie 40 stopni Celsjusza to bym poszedł :(

Pherun
g/Grupa47

Ciekawe czy byście wrócili na strimsy jakby je odkupił scyth

Karramba

@Pherun: jakby scyth to firmował to z miejsca

Co jeszcze nie oznacza, że porzuciłbym strimoida :P