borysses
g/SpiewajZeStrimoidem

Got no feel, I got no rhythm
I just keep losing my beat
I'm OK, I'm alright
I ain't gonna face no defeat
I just gotta get out of this prison cell
Someday I'm gonna be free, Lord!

Karramba

@borysses: looser...

Pherun
g/pogadachy

Zrobiłem AMA na strimsie możecie wpaść dvotować misiaki :D

Karramba

@Pherun: dobre AMA, tylko potrwa ono do czasu aż seba wyłączy wtyczkę :P

borysses
g/Krul

:<

Pokaż ukrytą treść XD
Karramba

@Wojnar: wejdź na wykop.pl - naprawdę warto xDDDDDDDDDDDDDD

w razie co, to nie ponoszę odpowiedzialności gdyby sąsiedzi wezwali policję/pogotowie słysząc Twój obłędny śmiech

Deykun
g/heheszki

Podobno Spis Treści przekroczył próg wyborczy i wchodzi do sejmu.

Karramba

@borysses: nie miałem tu zamiaru urazić duxeta, chodzi mi tylko o bieżący stan po przenosinach serwisu, chwilowo boję się nawet sprawdzać co działa a co nie...

Karramba
g/Polityka

Jaja jak berety, trzy partie na samej granicy wejścia/wypadnięcia: Korwin, ZL i PSL.
Zjednoczonej Lewicy ponoć brakuje 0,03% do wejścia.

Karramba

@shish: chyba jednak tylko PSL wejdzie, jednak bez Piechocińskiego
brakuje już tylko wyników z 6 okręgów na 41 wszystkich
a teraz już tylko wyników z 3 okręgów - bez większych zmian
a teraz już tylko wyników z 1 okręgu - bez większych zmian

Deykun
g/heheszki

Podobno Spis Treści przekroczył próg wyborczy i wchodzi do sejmu.

Karramba

@Deykun: Ludzie siedzą cicho bo póki co ten serwis działa tylko teoretycznie. Jak duxet go jakoś ogarnie to będzie lepiej.

Deykun
g/heheszki

Podobno Spis Treści przekroczył próg wyborczy i wchodzi do sejmu.

Karramba

@Deykun: to lepiej niż JKM xD

Karramba
g/pogadachy

Świetnie.

Teraz tylko odnaleźć stary awatar i będzie git. Obecnego ustawiłem sobie na dobę, no ale duxet miał inne zdanie na ten temat...

Karramba

@duxet: gdybyś miał chwilkę czasu, to mam prośbę: ustaw mi ręcznie za avatar http://i.imgur.com/8UUeWzF.png
:)

Karramba
g/pogadachy

Świetnie.

Teraz tylko odnaleźć stary awatar i będzie git. Obecnego ustawiłem sobie na dobę, no ale duxet miał inne zdanie na ten temat...

Karramba

@zryty_beret: myślałem o tym już kiedyś :)

edit: Obecnie zmiana avatara nie jest możliwa bo "Whoops, looks like something went wrong."

zryty_beret
g/strimoidproblems

Wchodzę dziś na strm a tam pierogi dwa patrzą na siebie z lustra. Zawału dostałem.

Karramba

@zryty_beret: wszyscy jesteśmy pierogami...

Jezor
g/pogadachy

take rzeczy u mnie w mieście :D

Karramba

@Jezor: Hameryka trafiła do Lubartowa :D

zryty_beret
g/TIL

http://pl.urbandictionary.com/define.php?term=Gr%C3%A5trunka

Karramba

@zryty_beret: nie miałem pojęcia, że to fizycznie możliwe...

Deykun
g/NiezlaStronkaWSieci

ʕ・ᴥ・ʔ

Karramba

@Deykun: |⸟╭͜ʖ╮⸟|

Deykun
g/GryZaMalo

Promocja na Wiedźminy jest na Steamie. 85% mniej za pierwsze części. Nie grałem (dopiero kupiłem 2), więc nie będę zachwalał, ale jak ktoś chciał zobaczyć to raczej spoko cena:
Wiedźmin 1 - 1,49€
Wiedźmin 2 - 2,99€

Karramba

@Deykun: W2 to przepiękna konsolowa kupa, W1 to piękna gra na PC-ta

borysses
g/Krul

Alę będzie beka jak dzięki temu całemu burdelowi z uchodźcami Janusz coś przez przypadek ugra XD

Karramba

@Wojnar: Przecież uczciwie napisałem, że miałem pisać rzeczowo lecz się zreflektowałem :)
Nie uważam Cię za idiotę, ale te Twoje wnioski są właśnie "jakieś". Raczej go tak nie potraktuję. Tobie się nie wydaje, a mi się zdecydowanie wydaje, zwłaszcza jak patrzę na zwolenników JKM, Palikota i SLD. Pisania o nieistotności Twoich (jak mniemam) doświadczeń nawet nie wiem jak skomentować.