Got no feel, I got no rhythm
I just keep losing my beat
I'm OK, I'm alright
I ain't gonna face no defeat
I just gotta get out of this prison cell
Someday I'm gonna be free, Lord!
@Wojnar: wejdź na wykop.pl - naprawdę warto xDDDDDDDDDDDDDD
w razie co, to nie ponoszę odpowiedzialności gdyby sąsiedzi wezwali policję/pogotowie słysząc Twój obłędny śmiech
@borysses: nie miałem tu zamiaru urazić duxeta, chodzi mi tylko o bieżący stan po przenosinach serwisu, chwilowo boję się nawet sprawdzać co działa a co nie...
Jaja jak berety, trzy partie na samej granicy wejścia/wypadnięcia: Korwin, ZL i PSL.
Zjednoczonej Lewicy ponoć brakuje 0,03% do wejścia.
@shish: chyba jednak tylko PSL wejdzie, jednak bez Piechocińskiego
brakuje już tylko wyników z 6 okręgów na 41 wszystkich
a teraz już tylko wyników z 3 okręgów - bez większych zmian
a teraz już tylko wyników z 1 okręgu - bez większych zmian
@Deykun: Ludzie siedzą cicho bo póki co ten serwis działa tylko teoretycznie. Jak duxet go jakoś ogarnie to będzie lepiej.
Świetnie.
Teraz tylko odnaleźć stary awatar i będzie git. Obecnego ustawiłem sobie na dobę, no ale duxet miał inne zdanie na ten temat...
@duxet: gdybyś miał chwilkę czasu, to mam prośbę: ustaw mi ręcznie za avatar http://i.imgur.com/8UUeWzF.png
:)
Świetnie.
Teraz tylko odnaleźć stary awatar i będzie git. Obecnego ustawiłem sobie na dobę, no ale duxet miał inne zdanie na ten temat...
@zryty_beret: myślałem o tym już kiedyś :)
edit: Obecnie zmiana avatara nie jest możliwa bo "Whoops, looks like something went wrong."
Promocja na Wiedźminy jest na Steamie. 85% mniej za pierwsze części. Nie grałem (dopiero kupiłem 2), więc nie będę zachwalał, ale jak ktoś chciał zobaczyć to raczej spoko cena:
Wiedźmin 1 - 1,49€
Wiedźmin 2 - 2,99€
@Wojnar: Przecież uczciwie napisałem, że miałem pisać rzeczowo lecz się zreflektowałem :)
Nie uważam Cię za idiotę, ale te Twoje wnioski są właśnie "jakieś". Raczej go tak nie potraktuję. Tobie się nie wydaje, a mi się zdecydowanie wydaje, zwłaszcza jak patrzę na zwolenników JKM, Palikota i SLD. Pisania o nieistotności Twoich (jak mniemam) doświadczeń nawet nie wiem jak skomentować.