Udało mi się dzisiaj złapać ISS - zwykłym telefonem. Niby nic, a cieszy
https://i.imgur.com/7lsmxS7.jpg
@zryty_beret: @Pherun: Nie, nie, ja to znam, to jest tak wtedy jak się za dużo stron z pornosami pootwiera w poszukiwaniu tego jednego
Ale nam sie tu circlejerk zrobil, nikt nikogo nie hejtuje, wszyscy sie zgadzaja ze strimoid jest jaki jest, aczkolwiek kazdy korzysta, sielanka...
@Runchen: No dlatego jestes zadnym wyzwaniem, bo zawsze ktos sie z Toba konfliktuje :P I Ciebie latwo podpuscic do konfliktow hehe.
@spam_only: Kto powiedział że łatwo, zamiast tego że sam je prowokuję i szukam? xd
Ale fakt to poniekąd zazwyczaj objaw mojej frustracji, nudy, kompleksów, pijaństwa, czy tam dowolnego kombo jak mi wejdzie he he.
Zauważam niepokojącą tendencję. Ktoś manipuluje głosami - kiedy treść ma 2 głosy, oddaje 3. głos, a następnie go cofa. W ten sposób treść dostaje się "na główną", mając zaledwie 67% wymaganych apwołtów. Skandal!
Pokaż ukrytą treść Sam tak czasami robię, ale to święte oburzenie nie dotyczy mnie.
Popatrzyłem sobie trochę na tę cudowną alternatywę wypokową pt. lórker.pl, która mieni się konkurencją pluralistycznego strimoida i muszę przyznać, że witki opadają. Słabo mi się zrobiło, a nie zdążyłem jeszcze zobaczyć, co oni tam robią we wpisach ("mikroblog", sorry, ale nie, to nie jest ani mikro, ani blog, to nawet nie jest joyce'owski strumień świadomości). Wystarczyło mi przejrzeć parę treści, żeby stwierdzić, że to zwykły circlejerk ludzi opętanych ideologią. Co chwila tylko "lewak, lewaczka, lewactwo, lewacki ściek".
Borze Tucholski, toż ten lórker.pl jest ściekiem samym w sobie. Jacyś zbanowani wygnańcy z wypoku, przeginający pałę w imię ideologii. Tego się nie da czytać. I to mówię ja, konserwa do szpiku kości. Czy to, że czasami obejrzę sobie Carla Benjamina, to znaczy, że muszę srać na lewo i prawo linkami do jego wypocin? Dodając przy okazji nieśmiertelne komentarzo-tagi "bekazlewactwa" "ktośtammasakrujelewaków"? To jest nudne jak flaki z olejem. Na deser okraszone jeszcze patriotycznymi wzmiankami o tym, jak to Amazon by bez Polaczków-Cebulaczków umarł, bo mu sprzedali Ivonę, żeby mogli zrobić Alexę.
Serio? Brandzlowanie się do takich gunwianych rzeczy? Zero pluralizmu? Rzyg.
@zryty_beret: Daj spokoj, tak mialo byc tam pieknie, a jak wszedlem ostatnio i zobaczylem poziom znalezisk, to juz wiedzialem ze tam maja syndrom oblezonej twierdzy. Mialem nadzieje ze lurker pojdzie bardziej w strone poziomu strimsa, czyli ciekawych znalezisk, a tu takie, doslownie, gowno.
To jest nie do pomyslenia czym zajmuja sie dzisiaj ludzie w internetach, upolitycznienie wszystkiego i wojny miedzy obozami. "Zlewaczenie" jednego, pojawia sie przeciwwaga z prawackim odchyleniem, ehh, internety umarly (oprócz jedynego, ledwie dychajacego, strimoida)
eh boże nic tak nie stresuje jak czekanie na peer review zwlaszcza jak robi sie cos nowego i w sumie nie wiadomo czy nie zostanie sie zjebanym z góry na dół :///
Dziwne, że nie było jeszcze tak ważnej grupy. No to teraz już jest.
https://www.youtube.com/watch?v=ejeoYibAQ4A
bardzo, ale to naprawde bardzo mnie dziwi ze wyzej wyplusowaliscie to
https://strm.pl/c/nqmoyPW8/jeszcze-wiecej-prostych-web-apek-symulujacych-fizyke
nad to
https://strm.pl/c/dbeavGbV/bardzo-duzo-szczegolowych-apek-symulacji-fizycznych
przeciez ta pierwsza stronka przestarzala jest i nudna, a ta druga duzo duzo ciekawsza
@ajdajzler: symulator fluidów był i tak fajniejszy
PS taki kolorowy: https://i.imgur.com/KXGdDoi.png
ccialem zglosci niekonsekwencje:
na głównej stronie zbiór treści 'popular' oraz 'new' jest rozłączny, tj te ktore trafia do popular nie ma juz w 'new', zaś w strimach zbiór popular juz zawiera sie w 'new', zrobcie tak, zeby byla jedna opcja moze nwm?
- podbijam moja propozycje z komentarza nizej: dajcie jeszcze jeden przycisk na belce albo dwa, zeby bylo tez przekierowanie do g/all/entries a nie tylko do DANYSTRIM/entries, bo miejsca jest duzo na belce, a (przynajmniej ja) musze zawsze po dwa razy przeklikiwac xd
Moim hobby jest pastowanie butów. Jest to zajęcie, które mnie odpręża i zawsze czuję się po nim spełniony, efekt końcowy napawa mnie dumą. W ogólnym ujęciu lepsze niż seks.
https://i.imgur.com/qpR4QkI.jpg
Kurwa, miałem dzisiaj półtoragodzinnego calla w pracy i se pykam w tibijke xD i nadchodzi moja kolej no i nadchodzi moja kolej a ja nie mogę znaleźć wyjścia z expowiska. No to zmykam w spokojne miejsce i coś tam pierdole 3 po 3. Wracam do gry i padłem kurwa ;__; na jebanym cyklopie ehhh
@spam_only: nie wiem o czym mówisz
ignorance is bliss
i nie zaczepiaj mnie, bo te buty czekają na pastę
Ogłaszam powstanie nowej, lepszej grupy do wpisów: g/Treści!
Jest to od tej chwili jedyna słuszna grupa do wpisów, wszystkie inne wpisy będą od tej pory domyślne w złych grupach.
Ogłaszam powstanie nowej, lepszej grupy do wpisów: g/wpisy!
Jest to od tej chwili jedyna słuszna grupa do wpisów, wszystkie inne wpisy będą od tej pory domyślne w złych grupach.
@duxet https://i.imgur.com/2TKlE6z.png
Coś złego dzieje się z podglądami i opisami. Tutaj: J.K. Rowling on crypto
Rozpoczynam ruch reformatorski strimonoida, wiec tak, na pewno wymagane jest:
- Mozliwosc edycji/usuniecia linka
- Podpowiedz odnosnie regulaminu/opisu grupy podczas dodawania linka
- Mozliwosc edycji/usuniecia wlasnej odpowiedzi na jakis wpis
@spam_only: z takich prostych rzeczy to brakuje mi zeby na gornej belce byly odnosniki do analogicznych podstron, ale na glownym. w sensie, jestem sobie w jakiejs tresci, to miloby bylo, gdybym po kliknieciu w 'entries' mial mozliwosc przejscia tez do g/all/entries a nie tylko do DANYSTRIM/entries
mozna dodac drugi przycisk obok albo cos, przeciez duzo miejsca na belce kazdy na panoramiczny monitor ;/