shish
g/Motoryzacja

Jak sobie tak liczę, to tesla 3 w topowej wersji wcale nie wychodzi aż tak drogo

#
Pherun

@shish: shishełe ty żyjesz

#
shish

@Pherun: pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone

#
zskk
g/Astronomia

Udało mi się dzisiaj złapać ISS - zwykłym telefonem. Niby nic, a cieszy
https://i.imgur.com/7lsmxS7.jpg

#
Show remaining entries (3 replies)
zskk

@Runchen: https://en.wikipedia.org/wiki/Magnitude_(astronomy)

#
Runchen

@zskk: mhhm, tak, kojarzę , mhm, rozumiem i rozpoznaję- to jest zdecydowanie astronomia

#
zryty_beret
g/Humor

https://i.imgur.com/aSz7FWi.jpg

#
Show remaining entries (1 reply)
zryty_beret

@Pherun: kryzys kubański

#
Runchen

@zryty_beret: @Pherun: Nie, nie, ja to znam, to jest tak wtedy jak się za dużo stron z pornosami pootwiera w poszukiwaniu tego jednego

#
spam_only
g/circlejerk

Ale nam sie tu circlejerk zrobil, nikt nikogo nie hejtuje, wszyscy sie zgadzaja ze strimoid jest jaki jest, aczkolwiek kazdy korzysta, sielanka...

#
Show remaining entries (6 replies)
spam_only

@Runchen: No dlatego jestes zadnym wyzwaniem, bo zawsze ktos sie z Toba konfliktuje :P I Ciebie latwo podpuscic do konfliktow hehe.

#
Runchen

@spam_only: Kto powiedział że łatwo, zamiast tego że sam je prowokuję i szukam? xd
Ale fakt to poniekąd zazwyczaj objaw mojej frustracji, nudy, kompleksów, pijaństwa, czy tam dowolnego kombo jak mi wejdzie he he.

#
Kuraito
g/Gry

CD-Action w nowym numerze proponuje roczną prenumeratę...

#
spam_only

@Kuraito: https://imgur.com/JGrZ52P.png

#
zryty_beret
g/strimoidproblems

Zauważam niepokojącą tendencję. Ktoś manipuluje głosami - kiedy treść ma 2 głosy, oddaje 3. głos, a następnie go cofa. W ten sposób treść dostaje się "na główną", mając zaledwie 67% wymaganych apwołtów. Skandal!

Pokaż ukrytą treść Sam tak czasami robię, ale to święte oburzenie nie dotyczy mnie.

#
Show remaining entries (12 replies)
Kuraito

@zryty_beret: https://media.giphy.com/media/E5E3PqJmfR0C4/giphy.gif

#
spam_only

@zryty_beret: No i wyszło szydło z worka, ehh, tak skrupulatnie sie ukrywałem...

#
Kuraito
g/nostalgia

Zamykają pokazywarkę.

#
Show remaining entries (2 replies)
zryty_beret

@Kuraito: zdjęcie z emisji, co to za nowomowa internetowa?

#
spam_only

@zryty_beret: Zapewne pismaki w internetach, raczysko jakich mało.

#
zryty_beret
g/Wyznania

Popatrzyłem sobie trochę na tę cudowną alternatywę wypokową pt. lórker.pl, która mieni się konkurencją pluralistycznego strimoida i muszę przyznać, że witki opadają. Słabo mi się zrobiło, a nie zdążyłem jeszcze zobaczyć, co oni tam robią we wpisach ("mikroblog", sorry, ale nie, to nie jest ani mikro, ani blog, to nawet nie jest joyce'owski strumień świadomości). Wystarczyło mi przejrzeć parę treści, żeby stwierdzić, że to zwykły circlejerk ludzi opętanych ideologią. Co chwila tylko "lewak, lewaczka, lewactwo, lewacki ściek".

Borze Tucholski, toż ten lórker.pl jest ściekiem samym w sobie. Jacyś zbanowani wygnańcy z wypoku, przeginający pałę w imię ideologii. Tego się nie da czytać. I to mówię ja, konserwa do szpiku kości. Czy to, że czasami obejrzę sobie Carla Benjamina, to znaczy, że muszę srać na lewo i prawo linkami do jego wypocin? Dodając przy okazji nieśmiertelne komentarzo-tagi "bekazlewactwa" "ktośtammasakrujelewaków"? To jest nudne jak flaki z olejem. Na deser okraszone jeszcze patriotycznymi wzmiankami o tym, jak to Amazon by bez Polaczków-Cebulaczków umarł, bo mu sprzedali Ivonę, żeby mogli zrobić Alexę.

Serio? Brandzlowanie się do takich gunwianych rzeczy? Zero pluralizmu? Rzyg.

#
spam_only

@zryty_beret: Daj spokoj, tak mialo byc tam pieknie, a jak wszedlem ostatnio i zobaczylem poziom znalezisk, to juz wiedzialem ze tam maja syndrom oblezonej twierdzy. Mialem nadzieje ze lurker pojdzie bardziej w strone poziomu strimsa, czyli ciekawych znalezisk, a tu takie, doslownie, gowno.
To jest nie do pomyslenia czym zajmuja sie dzisiaj ludzie w internetach, upolitycznienie wszystkiego i wojny miedzy obozami. "Zlewaczenie" jednego, pojawia sie przeciwwaga z prawackim odchyleniem, ehh, internety umarly (oprócz jedynego, ledwie dychajacego, strimoida)

#
Pherun
g/Strimoid

Duxet swoimi opisami kolumnowymi składa hołd starej greckiej cywilizacji.

#
spam_only

@Pherun: https://imgur.com/2GFBGxG.png

#
zryty_beret
g/Treści

Ale dziś potreściowałem. Czuję, że bardzo twórczo zmitrężyłem czas w pracy.

#
zryty_beret
g/Suchary

Stoją dwa pociągi na stacji.
-- Odchodzę z trójki -- mówi jeden do drugiego.

#
strimsVEVO
g/Nauka

eh boże nic tak nie stresuje jak czekanie na peer review zwlaszcza jak robi sie cos nowego i w sumie nie wiadomo czy nie zostanie sie zjebanym z góry na dół :///

#
Show remaining entries (5 replies)
strimsVEVO

@kakabix: 200 ministerialnych i ~9 IF 5-letni wiec zajebiscie

#
kakabix

@strimsVEVO: to teraz jestem naprawdę ciekawy tych cyklistow. Powodzenia

#
Kuraito
g/strimoidproblems

Nie moge treściować...

#
Show remaining entries (1 reply)
Pherun

@Kuraito: pisz skrótami jak ajdazzler

#
Kuraito

@Pherun: kkb

#
zryty_beret
g/Żydzi

Dziwne, że nie było jeszcze tak ważnej grupy. No to teraz już jest.
https://www.youtube.com/watch?v=ejeoYibAQ4A

#
ajdajzler
g/DigitalArtOnline

bardzo, ale to naprawde bardzo mnie dziwi ze wyzej wyplusowaliscie to

https://strm.pl/c/nqmoyPW8/jeszcze-wiecej-prostych-web-apek-symulujacych-fizyke

nad to

https://strm.pl/c/dbeavGbV/bardzo-duzo-szczegolowych-apek-symulacji-fizycznych

przeciez ta pierwsza stronka przestarzala jest i nudna, a ta druga duzo duzo ciekawsza

#
zryty_beret

@ajdajzler: symulator fluidów był i tak fajniejszy

PS taki kolorowy: https://i.imgur.com/KXGdDoi.png

#
ajdajzler
g/Strimoid

ccialem zglosci niekonsekwencje:

na głównej stronie zbiór treści 'popular' oraz 'new' jest rozłączny, tj te ktore trafia do popular nie ma juz w 'new', zaś w strimach zbiór popular juz zawiera sie w 'new', zrobcie tak, zeby byla jedna opcja moze nwm?

  • podbijam moja propozycje z komentarza nizej: dajcie jeszcze jeden przycisk na belce albo dwa, zeby bylo tez przekierowanie do g/all/entries a nie tylko do DANYSTRIM/entries, bo miejsca jest duzo na belce, a (przynajmniej ja) musze zawsze po dwa razy przeklikiwac xd
#
zryty_beret
g/Hobby

Moim hobby jest pastowanie butów. Jest to zajęcie, które mnie odpręża i zawsze czuję się po nim spełniony, efekt końcowy napawa mnie dumą. W ogólnym ujęciu lepsze niż seks.
https://i.imgur.com/qpR4QkI.jpg

#
sens
g/KursProgramowania

Kurwa, miałem dzisiaj półtoragodzinnego calla w pracy i se pykam w tibijke xD i nadchodzi moja kolej no i nadchodzi moja kolej a ja nie mogę znaleźć wyjścia z expowiska. No to zmykam w spokojne miejsce i coś tam pierdole 3 po 3. Wracam do gry i padłem kurwa ;__; na jebanym cyklopie ehhh

#
spam_only
g/gorzkiezale

Napisalbym jakiegos nowego strimsa, ale mi sie nie chce...

#
Show remaining entries (2 replies)
zryty_beret

@spam_only: o ty brzydalu, jesteś ruskim agentem wpływu
wiedziałem
foch!

#
spam_only

@zryty_beret: hon hon hon

#
spam_only
g/_______________________________

A więc wojna!

#
zryty_beret
g/Treści

Przejmujemy tę grupę!

#
Show remaining entries (5 replies)
zryty_beret

@spam_only: nie wiem o czym mówisz
ignorance is bliss
i nie zaczepiaj mnie, bo te buty czekają na pastę

#
spam_only

@zryty_beret: a stare pierdoły z internetów

#
Pherun
g/Treści

Ogłaszam powstanie nowej, lepszej grupy do wpisów: g/Treści!
Jest to od tej chwili jedyna słuszna grupa do wpisów, wszystkie inne wpisy będą od tej pory domyślne w złych grupach.

#
zryty_beret
g/wpisy

Ogłaszam powstanie nowej, lepszej grupy do wpisów: g/wpisy!
Jest to od tej chwili jedyna słuszna grupa do wpisów, wszystkie inne wpisy będą od tej pory domyślne w złych grupach.

#
zryty_beret
g/strimoidproblems

@duxet https://i.imgur.com/2TKlE6z.png

Coś złego dzieje się z podglądami i opisami. Tutaj: J.K. Rowling on crypto

#
spam_only
g/strimoidproblems

Rozpoczynam ruch reformatorski strimonoida, wiec tak, na pewno wymagane jest:

  • Mozliwosc edycji/usuniecia linka
  • Podpowiedz odnosnie regulaminu/opisu grupy podczas dodawania linka

  • Mozliwosc edycji/usuniecia wlasnej odpowiedzi na jakis wpis
#
Show remaining entries (3 replies)
spam_only

@Pherun: Jutro.

#
ajdajzler

@spam_only: z takich prostych rzeczy to brakuje mi zeby na gornej belce byly odnosniki do analogicznych podstron, ale na glownym. w sensie, jestem sobie w jakiejs tresci, to miloby bylo, gdybym po kliknieciu w 'entries' mial mozliwosc przejscia tez do g/all/entries a nie tylko do DANYSTRIM/entries

mozna dodac drugi przycisk obok albo cos, przeciez duzo miejsca na belce kazdy na panoramiczny monitor ;/

#