powien wam ze sie wkurwilem. wyslalem pokojowego maila do cwuczeniowca zeby wyemancypiwal xd nam oceny proponowane bo zmienil warunki zaliczenia i nie wiadomo jak to jest ostatecznie a ten mi odpisal ze to nie podstawowka zeby pracownik akademicki zajmiwla sie tym ile punktoe ma student xd nosz kurwa owszem, wystawienie ocen proponowanych to jeyz calkiem podstawowkowy zwyczaj, ale bycie chamskim w mailach i nie wywiazywanie sie ze swoich kbowiazkow biezacej pracy studentow to jest zwyczaj kurde z chlewu wyjety ;// ngl wkurzylem sie calkiem i musze wylac agresje
@ajdajzler: masz rację i dobrze mówisz, za starych dobrych czasów to byśmy mu jeszcze do stolika nie zaprosili i nie dali się dosiąść- no ale to były czasy, jak nawet pedały były ludźmi- inne czasy.
z serii 'ciekawostki z odmetow internetu': srodowisko szachowe dostalo ostatnio zastrzyk popularnosci na twitchu przez co wytworzyla sie atmosfera dramy -> https://youtu.be/LKaRcYVULpo
Mapa globalnej dystrybucji populacji wielbłądów jako udział procentowy w rynku poszczególnych państw
@sens: Ponoć Arabia Saudyjska oblicza kurs złota wg. dzielnika rocznej populacji wielbłądów w Australii oraz uśrednionej kwoty tygodniowych zakładów wyścigów DerbyCamelTuck na klepisku na południe od miasta. Ofc. zakłady tylko w sztabkach złota i musi śmierdzieć przepoconym chujem i dupą, oraz sraką przez brak higieny, narkotyki, nie trzymanie kału i ogólną spierdolinę kulturowo moralno psychiczną. A ludzie tam płacą żeby na wakacje jechać xD
Myślę nad stworzeniem kącika dla krypto punków, a raczej takiej wpisotreści raz na tydzień. Powiedzmy w poniedziałek lub w piątek.
@cyberbiker: Kurwa, co za herezja- pytanie, plany- Ty chyba nigdy nie załapałeś przewodniej idei Anarchii.
cyberbiker- uważa że anarchia to taka grupa muzykantów.
Band ładne wybicie na ponad 50% - w przyszłym tygodniu mainnet więc można się było tego spodziewać, ale krypto radar był skierowany w innym kierunku.
Jednak nic straconego, bacznie przyglądamy się CTSI, CHR, OGN, a jeśli chodzi o low cap to SOUL.
@Kuraito: co swoją drogą jest niezłą akcją- kiedyś się bawiłem z półtora roku w reklamacje, komodacje i perturbacje- nikt nikogo nie rozumiał- ale był dialog. Dialog międzykulturowy- bezcenne. Konsensus, ikonki, maile, emotki. Kurwa powinni mi dotacje czy inny grand dać za to czy coś, mam kompetencje ambasadora kultury tera xD
@zryty_beret: To ciśnij razem ze swoim szpejem i swoją osobą tam gdzie jest miejsce dla takich beznadziejnych i hejterskich kucy pseudomądrych patriotów miejsce- czyli do lombardu.
@Pherun: @zryty_beret: aż mi się przypomniało technikum i te dwie laski z klasy krawcowych co na wycieczce robiły gałe połowie brygady, a potem tak rozkosznie chichotały pod murkiem na przerwie do siebie. Tak Was widzę. My bitches :-) Nawet urocze prawie
W sumie żle napisałem JesterRains, mnie bił polotem i finezją może nie na głowę, ale był jebany po prostu lepszy, a wtedy jeszcze miałem resztki mózgu.
@Pherun: No i na chuj się wpierdalasz jak Cię kurwa nie wołałemPokaż ukrytą treść Do budy kurwiu! To moja dupa i wara Ci pedale! Wypierdalaj bo jebne!
JesterRains- Ja pamiętam i nie zapomnę nigdy tego avataru krzyżowca- to było prorocze. Krucjata w imię przegranej sprawy i straconej społeczności. Jebany- On wiedział.
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4
Jester allways remmember forever!
https://www.youtube.com/watch?v=dKnjxT5HRJQ
Najbardziej to zawsze tęsknię i będę zawsze za Jesterem- to był święty internetów na którego nie zasłużyliśmy i pisarz geniusz którego każdy by browarem ugościł. Ktoś pamięta pasty/historie i Wodospadowicach?
Kurnia łezka się woku kręci, swoją droga ciekawe co z nim, gośc miał zajebiste pióro, jako jeden z nielicznych oprócz @Pheruna pierońskiej francy uchodowanej jak złośliwa narośl na społecznościowym zdrowym cycku, był mi w stanie dorównać- kurwa to były czasy,.echh.. to se ne wrati.
Strimy prywatne, powiadomienia, spiski, wybory- mikroświat który rozbłysł jak asteroid i przeminął. A kurwa szkoda w chuj.
https://www.youtube.com/watch?v=G1IbRujko-A
Ale jak wtedy pisałem nikomu się nie opłaca i nie jest potrzebna taka społeczność.
kokaina, venom, ...kosmonauta- zawsze, te pojebane laski psychofanki jak im tam było- jedyne kobiety na necie xD
Zoba co znalazłem
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tZWdo3qJUcGEYEy9fwilKAO7V7bWt5FF.jpg
i jeb muzyczka xD
https://www.youtube.com/watch?v=G1IbRujko-A
Ciesze się że się znowu odnalexlismy
Albo to https://pl.wikipedia.org/wiki/Hayabusa_2 Pod koniec tego roku jak wszystko dobrze pójdzie to próbki z próbnika z sondy Hayabusa2 dotrą do ziemi- kurwa pierwszy raz może spróbujemy i posmakujemy komety złapanej w przestrzeniPokaż ukrytą treść JA jebię jaki wyczyn! Jakie zajeebiste! Nikt sie tym nie jara, nikt,..
@Runchen: No i własnie- cały świat chciałby tak delikatnie i powoli i wgl. ostrożnie, no bo nie wiadomo czy można i czy sie opłaca i po co to komu wgl,.. I wtedy JEBPokaż ukrytą treść Jak diabeł z kominka wyskakuje Elon Musk i dawaj na MArsa i chuj! Jak ja go podziwiam i szanuję :-) btw, NASA na początku 21 wieku twierdziła że powracanie rakietami na ziemię nie będzie możliwe przed 2030- i wtedy wchodzi Space X i mówi: potrzymaj mi piwo xD Zajebiste! XD Przyszłość jest teraz, zadomowiła się zaczyna nas łapac za jaja i zaczyna nam sie to podobać mordy xD
Zbliżamy się do 9k, jutro powinno być przebicie, a później target 9200-9400.
Jeśli otwieracie longi to chyba dobry moment.
Swoją drogą jestem ciekawy kto i jak podkupił od społeczności i ownera Strimsa, kod i rozwiązania, i czy aby nie od początku jak zawsze pisałem, nie był beta testem rozwiązań i możliwości.
Tak jak cywilizacji i kulturze europejskiej brakuje imperatywu twórczego oraz sakrum, tak Strimoidowi i każdemu szanującemu się portalowi brakuje mnie. Może dlatego że w większości przypadków i poglady i osoba zostały zbanowane i zakazane .
PRZYPADEK?
Nie sądzę.
Runchen- mówi jak jest i w dupie ma wszystko i wszystkich.
Jak Mariusz Max Kolonko przed tym zanim zwariował- ja jestem lepszy, pominąłem etap "normalności".
Co tydzień po piatym piwie na Strimoid.pl
Tylko Run powie Ci co masz myśleć bez wazeliny i podchodów.
"Ciężki człowiek na trudne czasy czy jakoś tak."
Na zachętę w przyszłych wyborach na Administratora- unikalny gif z jedną z wolontariuszek wspierających sztab wyborczy Pana Runchena.
https://thumbs.gfycat.com/VapidAliveAquaticleech-size_restricted.gif
@duxet znajlazłem fajnego buga. Minusy widać podwójnie, plusów nie widać (mowa o dymkach po najechaniu)
o tutaj: https://strm.pl/e/JrgmYPbl
@zryty_beret: pół dnia dzisiaj z serwisem i bym tych bogów z tuzin wypisał, nawet zgłaszać i pamiętać mi się nie chce.
Ja bym zostawił jak jest tylko słabszy serwer ogarnął, dodał wreszcie Wpisy, łatał dziury łatkami + nowe ficzery i by wreszcie było po ludzku i kanonicznie, jak to na Strimsie bywało, a nie jakieś tam poprawności.