Kilka rzeczy odnośnie list grup. http://strimoid.pl/groups/list
-
Fajnie by było, gdyby dostęp do listy wszystkich grup był trochę łatwiejszy i bardziej widoczny w szczególności dla nowych. Kto wchodzi na nową stronę i ogarnia stopkę? Dla nowego wygląda, jakby wszystkie grupy były wypisane na górze strony.. ;p
- Na tej głównej liście niepotrzebnie wyświetlają się grupy, które już subskrybuję, lub blokuję. Wydłuża to ogarnianie grup. Każdy wie co subuje i blokuje, a jak nie wie, to może sobie sprawdzić przecież. Tam się szuka raczej nowych, lub przegapionych.
- Na liście niech nie wyświetla się tylko tytuł który sobie wymyslił autor, ale i prawdziwa nazwa grupy, gdyż obecnie można grupę g/gowno nazwać "Oficjalna grupa strimoid", albo g/porno nazwać "Ciekawostki naykowe" i tak się będzie wyświetlała na liście jako grupa naukowa, kto nie wejdzie i nie sprawdzi tylko subnie z automatu, zobaczy na subksrybowanych pornole przykładowo (takie możliwości wykorzystał pierog z niektórymi grupami ;))
- Dodanie tam możliwości przeglądania folderów założonych przez użytkowników, jako uzupełnienie dla tagów, bo obecnie nie wiem jak można to sprawdzić.
- Tak jak na liście jest od razu przycisk subskrybuj, tak przydałby się blokuj. Mimo, że przeglądam subskrybowane, to tak samo przeglądam czasem g/wszystkie i niepotrzebnie muszę z listy wchodzić w grupy i dopiero blokować.
- Wyróżnienie trochę tego kreatora http://strimoid.pl/kreator/imgur i dokończenie ;) Bo przydatna opcja. Warto byłoby też, żeby wszystkie grupy miały tagi, więc może przesłać info do wszystkich modów, aby to uzupełnili?
Lista niby 6 podpunktów, ale raczej do zrobienia w 30 minut wszystko razem, a jednak sporo poprawi.
@dotevo: Nie, bo za łatwo to trollować. Jakaś grupka nie lubi kogoś i może mu przejechać wszystkie grupy. Już rzucał ktoś taki pomysł i po debacie wyszło pierdyliard więcej minusów niż plusów takiego rozwiązania, bo plus jeden, a problemów mnóstwo.
@lothar1410:
Nie chcę nikogo bronić, ale ktoś się burzył na mirku, że mu nie uznali tam manipulacji głosami, więc może wina nie leży całkowicie w gustach wykopków. :)
@Deykun: Raczej pokazanie, że Cersei ma zamiar rządzić w praktyce, a ten dzieciak jest tylko figurantem. ;)
Parę dni w temu znalazłem w domku grę Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny. Później drugą, a teraz trzecią część. :3 Słodkie, nieświadome dzieciństwo.
@Kuraito: O Qudditchu była całkiem osobna gra też, nawet niezła, żeby chwile pograć. http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2188
@Wojnar: Po przeżyciach z Quiddutchem z Kamienia mam do niego uraz psychiczny, więc raczej sobie daruję. ;)
kurwa jaki ja debil jestem, położyłem tabletke na sen na biurku, zająłem się czymś innym i nie było jej ... nie wiem czy ją wziąłem czy spadła gdzieś ... bez niej nie będę spał do szóstej, a jak wezmę za późno albo za dużo to nie wstanę ... jajebie
Obwieszczam wszem i wobec, że nie zmaveciałem, a pierwsze (niemal) formalne spotkanie #wawmoida się odbyło. :D
Przyszło więcej ludzi, niż próg którego się obawialiśmy, ale mniej niż mogłoby przyjść :D Było śmiesznie, strimoidowo, mocno piwnie.
Kolejny krok - grill strimoidowy. Ale na tym to już nie ma, że "nie mogę" albo "nie mam siły" :D
A mord żadnych nie będzie. Bo nie :)
I dobrze, to nie Wykop, żeby straszyć ludzi aparatem a potem się śmiać z suchoklatesów, grubasów i nolifów.. ;)
@only_spam: nie wiem, ale ci powiem, że ja zwłaszcza na początku używania gita też takie problemy miałem. Nie wiem jak to możliwe było, ale się działo ;_;
@only_spam: Ale za to potem jak sie milo rozwiazuje takie konflikty - przy kawce, albo piwku. Pomaga, jezeli jestes bezkonfliktowy ;-)
A was nie było na spotkaniu hueh. Możecie tylko żałować przegrywy. Chyba, że was nie stać czo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grupy o ebookach nie ma, więc dodam tutaj. Otóż chciałem sobie trochę książek na .epub przerobić, ale Calibre przy konwersji z innych formatów sprawia że nie mam w nich polskich znaków. Jest jakaś opcja na proste przerobienie książki na .epub, edycję autora, tytułu i dodania okładki tak by nie stracić polskich znaków na rzecz jakichś krzaczków? Jeśli to robi różnicę, to jako czytnika chcę używać tego od Google (Książki Play).
@Rafiks: próbowałem z .mobi .doc i .pdf i za każdym razem to samo niestety, a potrzebuję koniecznie epub :<
@wysuszony: Hmm, gdybym miał ten plik lub wiedział który to to może sam bym coś wykombinował, bo tak trudno mi coś jeszcze zaproponować.
@LD: Jestem mile zaskoczony tym jaki to dobry film.
-
0 efektów specjalnych (ave)
-
pada bardzo mało słów
-
bardzo dobra muzyka
- ciekawa fabuła
Przeglądając listę grup zauważyłem, że grupa g/pokemon którą założyłem tuż po powstaniu serwisu widnieje na liście moderowanych przeze mnie grup, natomiast nie jestem w niej nawet moderatorem. Można jakoś ją wywalić z moderowanych w takim razie?
W ramach samodoskonalenia się w pythonie, napisałem jakiś taki gównoskrypt. Polecam, sens.
Pokaż ukrytą treśćpo najechaniu na nick, możemy zobaczyć łączną liczbę przejechanych kilometrów. Może jak kiedyś mi dopisze humor, to napiszę to jakoś lepiej.Ej no, ale miało być bez botów ;__;
Pokaż ukrytą treść Writer masakruje mnie gorzej niż krul lewaka.