Było już o oznaczaniu języka dodanych linków? Czasem by się opcja przydała jak jest tekst/film po angielsku, żeby flagę miało obok, że to inny język. Może wydziwiam? :)
@Writer: Zależy, ja już myślę przyszłościowo. Przyjdzie trochę nowych, angielskiego nihuhu i opcja odfiltrowania treści zagranicznych później będzie dość przydatna ;)
imo zaczyna się jakieś zbędne kombinowanie
noo. Trzeba się po prostu przerzucić na subskrybowane i problem z głowy.
@Volkh: daj spokój nie było mnie jeszcze na świecie jak emitowano w TV
nie no, ale młody byłem mógłbym podejść do niego zbyt sztywno, wiesz trzeba złapać klimat, lalki, żarty, odniesienia do nauki/kultury
@Writer: Hej, nie mam zamiaru spamować, według mnie treści które wrzucam są ciekawe i spodobają się użytkownikom serwisu, ale przecież jeśli użytkownicy serwisu uznają je za słabe to je wywalą głosami na nie?
@ners: Oczywiście, dlatego nie usuwam. O ile treść pasuje do grupy i nie łamie regulaminu, to jest okay.
@kokaina: Z cyklu: Jak wyglądałby tłum arabów chwile po wrzuceniu do gigantycznego blendera? Will it blend?
@shish: sudden deliver, nie chce mi się formatować na ten chory system co tutaj obowiązuje, więc od piramidogłowego zaczyna się cytat i na piramidogłowym się kończy
/.,.\
A teraz jak to z tymi ludźmi jest - w mega skrócie:
Hipoteza (to ważne, żeby pamiętać, że hipotez =/= twardy fakt) jest taka,
że:
- Istnieją pewne, naturalnie przyjmowane przez ludzi role, które odgrywają
w grupie.
Nie bawiłem się konkretnie w uściślanie, ale przykładowo:
Przywódca - ten, który nadaje kierunek
Dobra dusza - człowiek, który jakoś tak sam z siebie dba o to aby grupa się
trzymała razem.
Czarna Owca - nie pasuje. Za cholerę.
Śmieszek - ciągle żartuje.
itp, itd, ról jest multum. Nie pojawiają się wszystkie, niektóre się
dubluja, wszystko zależy chyba od liczebności i dynamiki grupy (tzn jak
często ludzie przychodzą, odchodzą, jakie mają charaktery, jakie panują
nastroje).
- Role te wydzielają się naturalnie, nie wiadomo jak i dlaczego w grupie
jest np 3 Dobre dusze i 2 śmieszków ale są. Ciekawe jest natomiast to, że
te role pozostają już z tą grupą.
Czyli -> śmieszek #1 opuści grupę, to (i to jest najdziwaczniejsze),
znikąd dosłownie przylezie jak jakiś wolny elektron nowa osoba i zacznie
zachowywać się jak ta osoba, która znikła, przyjmując pewne jej
charakterystyczne cechy,
LUB któraś z obecnych postaci przyjmie cechy tego "znikniętego". Np
Przywódca nagle zacznie śmieszkować, albo Grupowy idiota zacznie sypać
żarcikami.
- Dowody:
-
obserwacje
-
rozmowy
- brak konkretów
W razie czego służę dalszymi informacjami - odpowiedziamy na konkretne
pytania. ;]
- Raiin -
/.,.\
jeszcze numerowanie sie pierdoli choć jest dobrze, nie wiem
@borysses: Nie w temacie grupy, ale w temacie PSY. Podoba mi się montaż - https://www.youtube.com/watch?v=sqWRfbYQRqI
ja pierd*le NIC nie RObIe eea aaaaaa
chciałem tyle zrobić! góry przenosić!
to nie, wszystko w sobie muszę dusić, kisić! mielić w głowie!!
co tu zrobić, co ja mam zrobić?
w lewo w prawo czy w środek?
nikt tego nie wie. Najlepiej po prostu nic nie robić oooo yeeeee
No cio tam mordeczki, coś się wydarzyło ciekawego jak się lajfiłem w długi weekend? Siadam przed kompem, patrzam a tu 4 strony wpisów :)
@borysses: seba znalazł dysk, który nie dość, że nie istniał, to jeszcze był permanentnie wykasowany... ale na szczęście się znalazł i jeszcze wszystkie dane udało się odzyskać... więc strims wraca z "CAŁĄ BAZĄ".
Pojawiły się jakieś emoquity, Paradygmat strzelił focha, bo mu się serwis nie podoba i nie ma z kim gadać, bo wszystkich poblokował. Sam nie wiem, dlaczego dostał jakieś 50 komentarzy z lamentem, zamiast szorstkiego "papa" i szerokiej drogi.
Jutro, w środę, idziemy na piwo. Jak masz ochotę to zerknij w g/Warszawa.
Przy okazji afery na wykopie przyszło parę nowych osób, mimo, że po statystykach nie widać jakiegoś specjalnego skoku. Pojawił się bot na ircu powiadamiający o nowych rejestracjach.
Sporo nowych treści, garść poprawek w serwisie (zerknij jak zwykle w g/devblog, g/Bugi).
@jebiemnieto dalej buduje jurtę, już ma wystarczająco duże drewna, by urządzić małe spalenie na stosie.
@akerro się nie wyspał
@Writer wymknął się @akerro spod kontroli
U ruchena nie wiem co słychać, bo mam go zablokowanego, ale ostatnio patrzyłem co za głupotki wygaduje przy okazji premiery g/KsiegaMadrosci - więc detale tam znajdziesz.
@kalmanawardze podorzucał trochę tricków ze stylami
i tak dalej, i tak dalej.. :)
Od wczoraj portal ma bota, który powiadamia nas o rejestracji nowego użytkownika i chyba ten bot źle działa oO
00:32:33 < Informator> Mamy nowego użytkownika manorips!
07:39:14 < Informator> Mamy nowego użytkownika susi33!
09:05:49 < Informator> Mamy nowego użytkownika charles!
10:11:40 < Informator> Mamy nowego użytkownika MalgosiaSF!
Czy nowy strims będzie dostępny pod adresem strims.pl czy będzie to nowy adres?
Pod adresem Strims.pl, jakby mogło być inaczej. Jestem właścicielem też domeny Strims.net
Ha ha.
Mam mały kłopot informatyczny, może @akerro będziesz wiedział albo @borysses
Czy da się połączyć te partycje?
http://www.editer.pl/publikuj/a07d6d6cf65da705d95408e8d1df5210_1.jpg/
Przy czym sda1 jest partycją systemową, ntfs i natomiast druga jest logiczną ntfs. Chciałem powiększyć tą pierwszą, przesunąłem więc dane, otrzymałem kawałek miejsca, jednak czy miało to sens? Bo jeśli nie ma możliwość powiększenia pierwszej partycjo o otrzymane miejsce, to cała operacja była bezcelowa.