To były piękne plusy, nie zapomnę ich nigdy.
Gdyż bardzo lubię plusy oraz dobrą literaturę, zwłaszcza tych naznańxzych aktorów.
Wszedłem zobaczyłem, zrozumiałem, smutłem.
Kiedy od dziś mój przekaz myślowy, oraz sposób wypowiadania się, stał się pastą.
Teraz rozumiem że osiągnąłem sukces.
Ale czy cywilizacja się na tym pozna?
Takie pytania to tylko po 10 w niedzielę do mędrców.
Po śniadaniu, a przed lunchem i otwarciem regionalnej Żabki.
Ostatnio oglądałem sobie dużo dragons den, shark tank, wiecie te programy gdzie siedzi pięcioro inwestorów i słuchają jakichś ludzi, którzy chcą od nich hajs w zamian za udziały. Różne wersje oglądałem, UK, AUS, PL.
UK - narrator opowiada dokładnie to, co się dzieje na ekranie i cały czas napierdala nieśmiesznymi żartami słownymi, ale za to najwięcej tego jest na youtube no i takie neutralne, da się obejrzeć
AUS - no takie bardziej na luzie, odcinki typu inwestycja za skrzynkę piwa xD ogólnie bardzo miłe towarzystwo i najbardziej zabawne z tych trzech
PL - XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD podpierak, prototyp zabawki, a jak ktoś już przyjdzie z czymś poważnym, to inwestor proponuje 80% udziałów xD a polaczek daje się wyruchać bez mydła. w UK i AUS rzadko kiedy chcą więcej niż 50%
fanapge Instytut Teologiczny im. Pustynnego Demona na facebooku to jeden z moich ulubionych tworow ostatnich lat xd spojrzcie na przyklad na ten artykuł, który tam wygrzebali https://www.chfpn.pl/new18/new18_lawrynowicz.pdf xd utwierdza mnie to w przekonaniu, że jest coś w chuj mocn nie tak z polskimi uczelniami technicznymi xd
@ajdajzler: yeah, sajens
zastanawia mnie jak tacy ludzie jednej strony nieglupi, w końcu post doc na imperialu i Cambridge to nie nie jest nic, a z drugiej są tak glupi
Ja pierdolę, nienawidzę windowsa. Muszę sprawdzić, czy pewna aplikacja jest zainstalowana. Na maku po prostu szukam w /Applications i jak nie ma, to spierdalaj xD
Na windowsie mogę aplikację zainstalować na 1122435245 sposobów, więc sprawdzam
- Oczywiście pierwszy krotk to rejestr pierdolony, sprawdzamy czy jest wpis
- Jak nie ma, to sprawdzam standardowe lokalizacje typu Program Files, AppData, etc.
- Jak nie ma, to sprawdzam
wmic product get name,version - Odpalenie "Windows Management Instrumentation Command" trwa jakieś 10 sekund, więc użytkownik może się już lekko wkurwić, no ale jak nie ma, to jeszcze możemy dojebać
powershell.exe -Command "Get-AppxPackage | ft Name -AutoSize"czy może ktoś zainstował apkę przez Microsoft Store XD
Windowsa należy zaorać po prostu. Nie piszę tego na wykopie, bo tam to większość zjebów pierdoli, że windows jest super, a ja po prostu nie umiem używać systemu xDDDD No kurwa jak mam umieć, jak producent apki udostępnia 5 różnych instalatorów tego samego programu na jeden kurwa system
@sens: no i nie mówię, żeby z vima jako IDE korzystać, ale zwykły keybinding vima w twoim ulubionym edytorze to super sprawa, bo siła vima tkwi w szybkiej nawigacji po tekście
@sens: właśnie ostatnio przydaloby mi sie nauczyć vima, bo jak wpisuję komendę help(jakiś.djangowy.model) to otwiera sie w konsoli vim xd cos tam czytalem jak sie szuka ale w sumie wiecej mi nie jest obecnie potrzebne, moze i sie naucze, zeby żyło się lepiej
podupcone, że przez 9 miesięcy pracy nie przypominam sobie żebym skorzystał z wiedzy ze studiów, a za to nie raz ani nie dwa razy brakowało mi zwykłej wiedzy ogólnej z poziomu maks liceum
dzisiaj np z 30 minut szukałem jak się nazywa ta pionowa kreska między rosją, japonią i austraią, a ameryka pln i południowa (bo okazalo sie ze jak sie dodawalo do systemu trase w las vegas to automatycznie mapka się odzoomowywala tak ze trzeba bylo przybliżać zmudnie i szukac recznie tych miejsc wprowadzonych i zglososzno nam takiego buga. caly zespol (czyli 2 osoby xD) nie wiedzial co jest zle i zafixowali na sztywno, ze w ameryca mapka ma sie nie zoomowac xD dopiero przy qa ja sprawdzilem co tam tak naprawde i znalazlem i musialem z godizne szukac jak sie ten południk 180 stopni nazywa; troche jestem z siebie zadowolony tbh ngl btw)
jaki jest wasz ulubiony mem z ostatnich internetowych wysrywow osranych gównem zjebanych? moj chyba sigma grindset i husain zanim byly overdone
@strimsVEVO: najepsze jest w tych memach ze ja sie za dziecaka naczytałem ze trollfaca narysowal jakis gwalciciel w wiezienu czy cos takiego xd i jakos tak sentymentalnie lubie ten strach
@spam_only: mam złe skojarzenia, wałkowałem kiedyś elementy teorii pola. Rzygałem wtedy potencjałami :P
Twórcy mini metra zrobili mini motorways.
https://store.steampowered.com/app/1127500/Mini_Motorways/
Z takich różnic mentalnych, to w mini metro pasażer do danego punktu losowo się trafiał w różnych miejscach na mapie, a tutaj punk startu jest stały i się optymalizuje między punktami.
dopiero wrocilem z rest i zaraz musze wstac bo zmieniamy menu zajebcie mnie kurwa po chuj w ogole marnuje czas zeby tu pisac jak moglbym se tindera odpalic albo spac
wyobrazacie sb to ze chcialem tu se cos pisac jak mi wojtek podrzucil temat, ze strm dalej dziala, ale kurwa nie moglem sie zalogowac od pol roku bo wyskakiwal blad jakis error cos tam i jedyna rzecz jaka dzialala to nowe konto, seba ty kurwo debilu, elo co tam tu kuchciq
Co cenne- żaden z nich nie byl tak naprawdę złym człowiekiem. Każdy służył Swojej Sprawie!
Oto Istota męstwa, Oto Istota Walki!
Oto istota Ewolucji!
A historii mimo że piszą zwycięzcy, nie da się tak łatwo wbrew pozorom zakłamać do końca, bo jej rdzeń zawsze przetrwa.
Tak samo jak kiedyś, tak i dziś próują nam wmawiać nowe frazesy usprawiedliwiające walkę.
Nie rozumieją jednego
Walka to nie jest sposób na pozbycie się nadmiaru, zbudowanie świata wdg ich wizji, zrealizowanie celu poprzez manipulację maluczkimi
Walka to coś co jest w Nas i stanowi o naszym zdrowiu biologicznym
Kiedyś jeden nieznany z imienia Poeta napisał: Wojna, wojna nigdy się nie zmienia,.."
I jest to stwierdzenia genialne bo zawiera w sobie całą moralność i filozofię oraz behawioryzm gatunku ludzkiego, jego piękno oraz doskonałość oraz wbydowane zabezpieczenie autodestrukcyjne w przypadku podąrzania zbyt długo scieżką zła.
A jednoczensie pęd do samodoskonalenia się poprzez walkę. Całe rzycie biologiczne oraz jego ewolucja i rozwój są zdeterminowane przez podstawowy imperatyw twórczo poznawczo przetrwalnikowy- coś jak u Polaków- Walka i Przekorność.
Jak się tak zastanowić to całe życie a nawet materia nieorganiczna jest "przekorna"- to dowodzi dzieła jednego schematu projektu- tak samo jak badanie fizycznego kształtu rzeczy w makro i mikro skali- zupełnie jakby ktoś zastosował "szablon na wszystko" Xd
niby głupie, ale czy na pewno xD
btw. przecież na dobrą sprawę gadka Hrabiego podczas Zajazdu, Gadka Gerwazego podczas wizyty Hrabiego we Zamczysku, większość Gadek męskich "deklaracyjnych" swoje przekonania,.. tak samo w Illiadzie Np. Gadka Agnamnemnona do Poselstwa albo do Achillesa, albo gadka Achillesa do dowódcy wojowników przybyłych odbić świątynię apolla, w sumie Achilles i Ajaks mieli takich gadek sporo, to nic innego jak zwyczajne męskie wyzwanie potwierdzone siłą, coś jak w tym krótkim podkreślam współczesnym materiale udało się zawrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=4Prc1UfuokY
w Panu tadeuszu masz dosłowne opisy jak wywrywało się dupy, jak jadło i jak rzucało nożem, a jak walczyło pałaszem i szablą, gdyby to wyeksponować zamiast nudnego pierdololo poetyckiego- to nie miałaby tak złej opini ta książka i zwłaszcza młodzi mężczyźni czytali by ją chętniej.
Wszystko zepsuł pryzmat widzenia zjebanych pseudochumanistów i cip w 100% oraz spermiarzy zanim to było modne w sytemie edukacji.
Obecna prezentacja edukacyjna tych utworów jest na poziomioe podkładania dźwięków walki przez kobiety do gwiezdnych wojen XD