do 14 mam urlop planowałem go poswięcić na kończenie rozbudowy- tak dalej, albo dziwki i wakacje, ale w sumie w chuju to mam o ile Aleks i Pherun przyjadą xD
@Aleks: trochę późno, ale raczej tak. Urlop mi sie kończy, nie zapomnę go nigdy, a i pewnie nie będę musiał bo wcześniej umrę, no ale mogę Wam jakiś nocleg i ognisko ogarnąć teraz czy coś, ale to już ez atencji szczególnej- płacić będzie trzeba, albo spać u mnie na budowie przyszłego hostelu, albo na rancho pod namiotami.
Proponuję inbe u mnhie w Kotlinie Kłodzkiej, myślę że załatwiłbym coś sensownego z widokami i tolerancją- za góra 50 cebulionów od osoby.
Proponuję Radków albo coś w Czechach
Smieszki checheszki a tymczasem nikt nie zgłębia mądrościWedów Charyjskich!
Które powinny być wyssane z mlekiem matki!
Robią jedzenie do podgrzania w mikrofali i sposób podgrzania piszą najmniejszym drugiem gdzieś z tyłu. 2/5
@Deykun: no bez przesady, to nie jest rocket science. Kotlety z marchewką i groszkiem / buraczkami mają dobre